Pocit na nezaplatenie.

Pocit na nezaplatenie.

Publikované: 8. 9. 2016 Autor: Erika K.

Moja nedôverčivosť voči profesorkám angličtiny a ich “radám”... ma doviedla až do Anglickej školy v Londýne kde si za hodinu anglického jazyka platím!

Nakoniec možno aj dobre, vtedy sa to vo mne zlomilo a pochopila som, že v niečom tie profky pravdu mali. Angličtine vďačím za to, ze mi otvorila dvere do sveta. Ľahké to ale nebolo. Naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk nieje ľahké.Vyžaduje si to veľa trpezlivosti a hlavne veľa veľa času. Rád, tipov a tých zaručených kurzov ktoré Vás anglicky naučia za 2 mesiace, všakovakých metód, zázračných slúchadiel, predražených kníh je na trhu Nespočetne veľa.

Stačí však iba jedno jediné, a to CHCIEŤ. Pretože keď sa chce tak sa dá… Ten pocit, keď sedíte v triede s Nigérijčankou, Španielkou, Ruskou, Talianom, Číňanom, Filipínkou a dokážete sa podeliť o zážitky z prežitého dňa je na nezaplatenie.

Keď si v na zahraničnej dovolenke v reštaurácii objednáte naozaj to, načo máte chuť, je veľmi chutný pocit. Informácie, ktoré si vymeníte s človekom inej národnosti Vás osobnostne posunú vpred a ten pocit je na nezaplatenie. Prečítať zaujímavé knihy, ktoré sa do slovenčiny preložia po roku je super pocit. Nakúpiť si veci v zľavách z Amazonu je ešte lepši pocit. :) Prajem Ti, aby si to zažil možno čo najskôr, ten pocit je totiž na ……….