Anglická konverzácia 😊

Anglická konverzácia 😊

Publikované: 2. 2. 2022 Autor: Dušana Š.

Ahojte študenti!

V dnešnej dobe plného negatívnych vonkajších vplyvov je vždy dobre sústrediť sa na niečo zmysluplné. A tým môže byť aj online resp. Osobná výučba anglického či iného jazyka...

Z vlastnej skúsenosti viem, že je v súčasnosti veľmi potrebné, aby človek na sebe pracoval a neustále sa vzdelával. Či už ide gramatiku, alebo konverzáciu, vždy je fajn naučiť sa niečo nové.

Anglický jazyk využijete nielen v zahraničí, ale aj v práci, ak sa dostanete do styku s anglicky hovoriacim kolegom /kolegyňou. Ti z Vás môžu byť milo prekvapení, ak budete hovoriť zmysluplne a k veci.

A práve preto som tu pre Vás! Napríklad ak vás vie potrápiť aj práca s textom, kde sa človek toho naučí najviac, je vždy dobré si text najprv prečítať a následne preložiť, a tak si nájsť nové slová, ktoré si následne študent vypíše, a po hodine si ich doma prejde.

Tento spôsob výučby je vždy motívujuci, keďže články sú vždy písané na určitú tému a sú veľmi zaujímavé. Takto si viete za krátky čas rozšíriť slovnú zásobu a následne ju používať aj v praxi.

Preto som rada, keď sa moji študenti na hodiny tešia, a na hodine vládne pozitívna atmosféra. A takto sa študent aj viac naučí...

Len toľko tipov pre zvýšenie efektivity výučby z mojej strany. 😊