Matej K.

Matej K.

Responds within 17 hrs, to 80% of messages
80% 17 hr
Accepts new students

Matej K.

Accepts new students

English with fun? I am the one

  • Offers online lessons
  • From  15 €/hr
  • Preferred times: midday, evenings, weekend
Price From 15 €/hr
Preferred times: midday, evenings, weekend
Description Lesson types References Photos & Certificates Answered questions

Description

Čaute :) volám sa Matej. Študoval som učiteľstvo slovenského a anglického jazyka v Trnave a v Nitre, a dnes je učiteľovanie môj denný chlieb. Ako učiteľ mám za sebou už 8-ročnú prax. Aktuálne učím na Strednej priemyselnej škole strojníckej na Fajnorovom nábreží v Starom meste, doučujem súkromne anglický a slovenský jazyk pre všetky vekové kategórie + slovenský jazyk pre cudzincov. Za klientom vždy cestujem. Možné aj blízke okolie Bratislavy. Ak si myslíš, že som tam správna voľba, neváhaj a napíš.

Hi guys! My name is Matej, English Matt. I studied English and Slovak languages to become a teacher, now, it's my bacon (though I am a vegetarian). I teach English at secondary school, run private English lessons for all age categories, tutor graduates as well; and also give Slovak lessons to foreigners, those who find this Western Slavic dialect a challenge and are willing to learn some basics in Slovak or wish to become fluent. So, if you think, I am the one, do not hesitate & feel free to contact me.

Lesson types

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

References (10)

Eva K.

Eva K.

Unverified reference

Hodiny anglického jazyka s Matejom boli a sú veľmi zaujimavé a zábavné pre moju dcéru, ktorú už dlhodobo vyučuje hravou a zábavnou formou. Dcéra sa naučila vyjadrovať a komunikovať v anglickom jazyku. Poznatky, ktoré na hodinách anglického jazyka nadobudla, využíva na vyučovaní v škole. Doučovanie hodnotím veľmi pozitívne, ochota, zodpovednosť a priateľský prístup.

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne za referenciu ☺️

Lucia H.

Lucia H.

Unverified reference

Matej je skvelý pán učiteľ , doučuje moje tri deti a som s ním nadmieru spokojná. Hneď si k nim našiel cestu a deti si ho obľúbili. Keď treba, prinesie nové materiály ktoré pomáhajú synom a dcérke pri doučovaní a snaží sa ich posúvať vpred.1 Odporúčam pána učiteľa a som rada že sme ho spoznali.

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne za referenciu ☺️

Marcela G.

Marcela G.

Unverified reference

Matej je fantastický ucitel. Je dobre pripravený na každú lekciu, vnímavo vníma slabiny môjho syna a tiež načúva jeho potrebám. Poskytuje veľké zdroje materialov k vyucbe. Je veľmi podporujúcim a povzbudzujúcim ucitelom. Veľmi by som ho odporučila. Marcela

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne za referenciu ☺️

Marcela G.

Marcela G.

Unverified reference

Matej is a fantastic tutor. He is well prepared for each lesson, perceptively picks up on my son's weaknesses and also listens to his needs. He provides great resources. He is very supportive and encouraging tutor. I would highly recommend him. Marcela

Jozef G.

Jozef G.

Unverified reference

Matej je skvely ucitel. Trpezlivy, rozhladeny a v anglictine sa citi ako doma. Zacinali sme spolu v novembri a potreboval som pripravit na januarove polrocne skusky a maturitu v maji. Zmaturoval som na 3 a pritom moje zaklady a zaciatky boli velmi slabe. Dakujem mu za jeho trpezlivost a profesionalny pristup.

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne za referenciu ☺️

pictures and certificates

Answered questions (21)

This tutor has helped to answer these study questions