Anna S.

Anna S.

Responds within 8 hrs, to 70% of messages
70% 8 hr
Accepts new students

Anna S.

Accepts new students
Price From 8 €/hr
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Description Lesson types References Answered questions

Description

Po 34 rokoch v škole má prestali potrebovať, neviem si predstaviť, žeby som bola celkom bez matematiky a kontaktu s mladými ľuďmi. Ak by sa moje vedomosti a skúsenosti mohli niekomu zísť budem rada. Môže to byť žiak ZŠ, SŠ, študent pripravujúci sa na prijímacie pohovory na VŠ alebo študent, ktorý neprešiel gymnáziuom a utrpel šok z vysokoškolskej matematiky alebo deskriptívy. Ponúkam aj možnosť konzultácie o konkrétnych úlohach z matematiky alebo deskriptívy pomocou mailu alebo cez Skype. Vypracujem zadania vo Worde alebo v PDF aj s komentárom riešenia s grafmi zhotovenými v Geogebre..Rada pomôžem so zhotovením grafov, náčrtov, priestorových útvarov v niektorom z matematických softvérov, ak ich potrebujete do nejakej absolventskej práce,

Lesson types

Štandardná lekcia

8 € / 55 min

References (9)

+ add reference
Games G.

Games G.

Unverified reference

Pani učiteľku by som doporučil každému, kto má problémy s matematikou. Doučila ma na komisionálne skúšky. Za pár hodín som sa viac naučil ako za celý polrok v škole. Je milá, ochotná a veľmi dobrá doučovateľka. Ďakujem.

Natália B.

Natália B.

Unverified reference

Túto pani doučovateľku musím odporučiť, keďže mi veľmi pomohla s výpočtom príkladu z matematiky. Vôbec som si s príkladom nevedela rady, no potom sa mi ozvala táto milá paní a hneď mi bolo všetko jasné. Poslala mi krásny vypracovaný a do detailu vyriešený postup aj s obrázkami a grafickým znázornením. Jednoducho odporúčam, keďže takú ochotnú a dobrú doučovateľku je veľmi ťažké zohnať.

Елена С.

Елена С.

Unverified reference

Dobrý deň,nám záujem o doucovaniach z matematiky pre dieťa do osemročného bilingválneho gymnázia.Ďakujem.S pozdravom Olena Sovik.

Tutor's answer:

Pani Elena, napíšte mi na anna.solarikova@gmail.com

Kristína P.

Kristína P.

Unverified reference

Som veľmi spokojná s Vaším prístupom, obrovskou ochotou a láskavosťou. Bola som milo prekvapená keď ste mi podali pomocnú ruku a vďaka Vaším príkladom a profesionalite som prišla na to ako správne konštruovať zadania v Desk. Geo. Kiež by bolo viac takýchto učiteľov akými ste Vy. Kristína P.

Jano S.

Jano S.

Unverified reference

Ďakujem za pomoc pri riešení mojich problémov s úlohami z matematiky, ste fakt v tomto dobrá. S pozdravom jano S.

Answered questions (308)

This tutor has helped to answer these study questions

Anna S.

Lichobeznik

Dobrý večer, so synom si lámeme hlavu nad týmto príkladom, prosím Vás vedel by niekto riešenie? Ďakujem za akúkoľvek pomoc.

Anna S.

Derivacie

Poprosím matematických nadšencov... Mám vypočítať prvú derivaciu funkcie reálnej premennej.

Anna S.

Zhodné Zobrazenie-Matematika

Dobrý deň! Potrebovala by som pomoc s týmito úlohami. Veľmi pekne ďakujem vopred za každú pomoc. a) Zostrojte obraz tupouhlého trojuholníka v stredovej súmernosti podľa priesečnika výšok trojuholnika. b) V pravouhlej sústave súradníc je daný bod A [4, -6] Určte súradnice obrazu bodu v osovej…

Anna S.

Vrcholy paraboly kr

Prosim pomohli by ste mi s prikladom na vypocet siradnic vrcholu paraboly tejto funkcie y= -2x²+6x-5 Dakujem

Anna S.

Konštručná úloha (Otáčanie)

Zostroj štvorec ABCD, ak poznáš kružnicu k(K,4cm) a l(L,3cm), pri čom |KL|= 8 cm, bod B patrí l a bod D a A patria k. Použi otáčanie Viete niekto pomôcť?