Tibor K.

Tibor K.

Responds within 1 hr, to 100% of messages
100% 1 hr
From 14 €/hr
Accepts new students

Tibor K.

Accepts new students

Lektor informačných technológií - tibioto

Price From 14 €/hr
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend

Contact Form

Description

Kto som?
Volám sa Tibor a realizujem kurzy orientované na získanie či posilnenie zručností v oblasti informačných technológií. Ponúkam školenia zamerané na výuku základných princípov programovania pre deti či študentov, školenia určené nezamestnaným k získaniu kvalifikovanejšej práce a rovnako tak zamestnaným pre dosiahnutie vyššej špecializácie v stávajúcom či budúcom zamestnaní. Neustále sa vzdelávam a spätná väzba od klientov mi je vždy inšpiráciou a novou výzvou do budúcnosti.

Aké požiadavky je potrebné spĺňať?
Postačuje základná znalosť obsluhy počítačových periférií ako sú myš, klávesnica, monitor a základná orientácia v prostredí Microsoft Windows.

Prečo si vybrať práve mňa?
ODBORNOSŤ
Dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie ukončené s vyznamenaním sa prejaví na kvalite výuky a získaných vedomostiach.

FLEXIBILITA
Maximálne sa prispôsobím klientovi a spôsobu školenia, ktorý preferuje. Kurz môže prebiehať online, prípadne prezenčne v mojich alebo Vašich priestoroch.

DOSTUPNOSŤ
Moje kurzy sú určené pre všetkých – od detí, študentov až po nezamestnaných či pracujúcich.

PRAX
Výuka je dopĺňaná množstvom praktických príkladov inšpirovaných mojimi skúsenosťami na pozícii programátora a lektora, pričom na tieto činnosti mám aj osvedčenie o živnostenskom oprávnení. O mojich kvalitách Vás presvedčia referencie od klientov.

ZODPOVEDNOSŤ
Ponúkam trpezlivý a individuálny prístup prispôsobený tempu klienta. Promptná komunikácia bude pevnou súčasťou našej spolupráce.

References (14)

Martina D.

Martina D.

Unverified reference

Tibor nam pomohol vysvetlit nasmu 14rocnemu synovi vsetko o PC, co je to RAM, s jeho pomocou vybrali notebook a pomohol mu ho spojazdnit, nainstalovat, naucil ho vsetko,co treba vediet ohladom PC. Boli sme velmi spokojni, aj Daniel, Tibor s nim pracoval tak ako to Daniel potreboval, prisposobil hodiny jeho veku :-) Ked budeme v buducnosti potrebovat dalsiu pomoc, urcite sa na Tibora obratime :-)

Tutor's answer:

Ďakujem za príjemnú referenciu Martina. Daniel je bystrý chlapec a rovnako tak aj mne sa s ním veľmi dobre pracovalo. Prajem mu hodne študijných úspechov a pozdravujem celú rodinku!

Maria A.

Maria A.

Unverified reference

Tibor je veľmi trpezlivý, milý človek. Mne osobne pomohol pochopiť lepšie Excel a počítačový svet. Potrebovala som intenzívne týždňové doučovanie a vďaka jeho talentu vysvetliť to čo učí sa mi podarilo porozumieť predmetu, tým pádom som sa v priebehu jedného týždňa toho veľa naučila. Ďakujem a vrelo odporúčam. Mária A.

Tutor's answer:

Ďakujem za pozitívne hodnotenie Mária. Verím, že nadobudnuté vedomosti ti budú v praxi nápomocné a posunú ťa smerom dopredu. Budem veľmi rád, pokiaľ mi dáš vedieť ako sa vyvíja tento týždeň a rovnako tak sa môžeš kedykoľvek ozvať v prípade, že by si potrebovala s niečím pomôcť. Všetko dobré, ahoj!

Martina S.

Martina S.

Unverified reference

Tibor je trpezlivy a ochotny doucovatel. Velmi dobre vysvetluje a pomoze vyriesit problem. Odporucam pre kazdeho, kto ma zaujem sa zdokonalit v Exceli.

Tutor's answer:

Ďakujem veľmi pekne Maťa.

Grófka B.

Grófka B.

Unverified reference

Tibora poznám osobne a nie raz mi pomohol s riešením problémov v exceli ako s tvorbou siahodlhých vzorcov tak aj s logickým a výpočtovým riešením. Naučil ma množstvo potrebných funkcií a skratiek ako aj prácu s kontingenčnými tabuľkami. Trpezlivo a svedomite riešil problém kým sme neprišli na kameň úrazu. Za mňa odporúčam a zároveň ďakujem.

Adriana S.

Adriana S.

Unverified reference

Tibora môžem len odporučiť s čímkoľvek som potrebovala pomôcť v oblasti informatiky, bol ústretový vedel pomôcť a vysvetliť jednoducho tak, aby tomu študent naozaj pochopil. Skúšku z programovania pomocou html som len vďaka nemu zvládla nad moje očakávania len po pár lekciách! Za mňa veľmi múdry človek, ktorý je trpezlivý a milý :) moje hodnotenie by bolo 10/10 .

pictures and certificates

Blogs (2)

Kurz SAP – Používateľ začiatočník

Chceš sa zoznámiť so systémom SAP a nevieš ako začať? Predstavujem ti kurz SAP – Používateľ začiatočník, vytvorený presne na tento účel. Kurz je obsahovo koncipovaný tak, aby poskytol všetky…

Cudzie jazyky a multimediálne platformy

Patríš do skupiny ľudí, ktorí preferujú učenie sa cudzích jazykov pozeraním filmov či seriálov? Si zároveň znechutený z aktuálnej ponuky poskytovateľov streamovaných médií? Ak si odpovedal na obe…

Answered questions (1)

This tutor has helped to answer these study questions

Tibor K.

Trendová spojnica

Prosím vás nevie niekto ako môžem predĺžiť trendovú spojnicu v exceli. Potrebujem zistiť priesečník s osou x v zápornej časti grafu, ale trendová spojnica je príliš krátka. Ďakujem