Mirka L.

Mirka L.

Responds within 2 hr, to 100% of messages
100% 2 hr
Accepts new students

Mirka L.

Accepts new students

ŠPANIELSKY za 30 dní, Angličtina INAK

  • Offers online lessons
  • Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend

Contact Form

Description

Holis amigos, q tal ? Ahoj, volám sa Mirka, som zo Slovenska, ale už 4 r. žijem na krásnom špan. ostrove Mallorca. Som magister - študovala som na Katolíckej univerzite v Ružomberku - Pedagogická fakulta.
Milujem Španielsko, jeho kultúru, klímu,prostredie a najmä jazyk. Ak sa aj tebe vždy páčila španielčina, tak teraz máš výbornú príležitosť naučiť sa plynulú španielčinu. V mojom prípade to tak zafungovalo. No zdokonalila som sa najmä však samotným žitím tu na ostrove. T.j. priamím kontaktom s los españoles :) To môže byť aj pre teba plus, pretože si myslím, že to najlepší vyber doučovania s niekym, kto žije v danej krajine :)

TAKTIEŽ DOUČUJEM AJ ANGLIČTINU, kt. považujem ako základ v dnešnej dobe ( popri nemčine áno ). Angličtina je už taká international :))

•Doučujem od základov, to znam. Abecedu,výslovnosť,slov.zásobu,frázy,pravopis,gramatiku - tým docielime vedieť konverzovať v jazyku. ( v prípade, ak ide o úplného začiatočníka :) )
•Moje výučby sú určené pre dospelých, ako aj deti - mládež. Hodiny prebiehajú online formou (Skype, Zoom…)

•Mojimi hodinami poskytujem vypracovaný potrebný materiál ku každej hodine vopred zaslaný.

•Ak ťa nebaví pozeranie do kníh a uprednostňuješ viac konverzáciu, som tu pre teba. Skvelá príležitosť ako sa naučiť nový jazyk rýchlo a lacno + zábavnejšou formou.

NEVÁHAJ A KONTAKTUJ MA 😉
P.S.: všetko ťa naučím a vysvetlím...

Un saludo Mirka.

References (7)

Karolína G.

Karolína G.

Unverified reference

Mirka je úžasná doučovateľka. Doučuje ma už 4 mesiace a nemám s ničím problém. Je veľmi časovo flexibilná a ochotná. Vysvetľovanie mi veľmi vyhovuje a praktické cvičenia sú síce výzva ale je to obrovská zábava. Pociťujem ako moc pri nej napredujem a som rada ,že som si vybrala práve ju.

Diana

Diana

Unverified reference

Mirka učí španielčinu moju dcéru,ktorá sa vždy na hodiny teší. S Mirkou sa dá dobre dohodnúť na výučbe,je veľmi priateľská a ochotná. Verím,že nás čaká ešte veľa spoločných hodín🙂

Dominika M.

Dominika M.

Unverified reference

Mirka doučuje španielčinu moju sestru, ktorá si to veľmi pochvaľuje. Na hodiny sa zakaždým teší, hlavne nemá stres a všetko jej je ochotne dopodrobna vysvetlené. Vrelo odporúčame.

Kristina S.

Kristina S.

Unverified reference

Mirka je veľmi dobrá učiteľka, vrelo ju odporúčam každému, kto sa chce začať venovať španielčine. Je priateľská, milá, a vždy pripravená odučiť poctivo hodinu. Hodiny s ňou sú zábavné a efektívne. Jej spôsob doučovania je stručné a zrozumiteľné vysvetlenie, vždy sa zameriava na to, čo je dôležité a v čom sa treba zlepšiť.

Natália H.

Natália H.

Unverified reference

Hodiny španielčiny s Mirkou sú vždy zaujímavé, vie skvelo vysvetliť každú tému. Na čase sa taktiež vždy dá dobre dohodnúť, prístup je veľmi priateľský a trpezlivý. Doučovanie odporúčam každému, kto sa chce naučiť alebo zlepšiť v španielčine 😊

Blogs (1)

Expresiones españolas ( španielské výrazy).

Expresiones españolas ( španielské výrazy).Hola a todos!! Ahojte všetci. Chcem Vás pozvať na môj blog, ale aj zdieľať ho s Vami. Takže vítam Vás všetkých (milovníkov španielčiny). Môj blog bude o…