Senta H.

Senta H.

Responds within 48 hrs, to 100% of messages
100% 48 hr+
Accepts new students

Senta H.

Accepts new students

Wer, wie, was? Der, die, das... :) mit Muttersprachlerin Deutsch lernen

  • -
  • Offers online lessons
  • From  35 €/hr
  • Preferred times: midday, evenings
Price From 35 €/hr
Preferred times: midday, evenings
Tutoring subjects:

Description

Hallo, ich heiße Senta und du?

Volám sa Senta, ako lektorka a jazykový kouč mám niekoľkoročné skúsenosti. Učím individuálne aj v skupine, v privátnom sektore a rôznych spoločnostiach (Johnson Controls, Amazon, Arval, New Yorker, Telekom)

Už na strednej som doučovala nemčinu, súťažila a vyhrávala som na olympiádach v kategórii Muttersprachler. Narodila som sa v Düsseldorfe, kde som vyrastala bilingválne a neskôr som s rodinou prišla na Slovensko do Bratislavy. Hlavou žijem tu aj tam, keďže mam v Nemecku stále rodinu, ku ktorej aj cestujem :)

Venujem sa hlavne ľuďom, ktorý už majú nijaký základ nemčiny a chcú sa zlepšiť, pretože chcú dosiahnuť vyšší plat, odísť do zahraničia, či na pracovný pohovor. Veľmi rada mam konverzácie, to sa hodí nie len maturantom, či manažérom. Môžeme sa baviť jednoducho aj odborne.

Moje hodiny sa snažím tvoriť a viesť kreatívne a zaujímavo na mieru prispôsobené potrebám môjho žiaka, či partnera v rozhovore. Mam kopu materiálov, podľa toho ako smerujú stretnutia vyberám a vytváram podklady a úlohy. Domáce úlohy nedávam, jedine, že o ne žiada žiak. ;)
Hodiny sa snažím robiť zábavné, svojho žiaka chcem aj spoznať, takže ak treba, si veľkou dávkou empatie rada vypočujem čo len máš na srdci...

V rámci Bratislavy, môžem v podstate prísť kamkoľvek.