
Martina M.
Responds within 1 hr, to 100% of messagesMartina M.
Individuálne online doučovanie angličtiny
- Offers anglický jazyk online lessons
- From 10 €
- Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Description
Chceli by ste sa zlepšiť v angličtine alebo sa naučiť niečo nové? Zaujímajú vás konkrétne témy, alebo by ste radšej prešli všetkým od gramatiky až po konverzáciu? Verím, že na hodinách so mnou dosiahnete presne to, čo potrebujete – a možno aj viac.
Volám sa Martina a budúci rok začínam štúdium neurovied na Brown University v USA. Momentálne som čerstvou absolventkou IB programu – prestížneho medzinárodného štúdia, ktoré som absolvovala výlučne v angličtine. Angličtinu však používam každý deň už niekoľko rokov, nielen pri štúdiu, ale aj v každodennom živote.
Či už sa chcete venovať gramatike, čítaniu zaujímavých textov, analýze článkov alebo rozširovaniu slovnej zásoby, rada vás budem sprevádzať na vašej ceste k lepšej angličtine.
Lesson types
Skúšobná lekcia
Na tejto bezplatnej hodine sa s vami rada stretnem, porozprávam a dozviem sa viac o vašich cieľoch, záujmoch a potrebách. Zároveň sa s vami rada podelím o svoje nápady a môžeme si spolu vyskúšať aj krátke cvičenie alebo konverzáciu. Spoločne si prejdeme vaše očakávania a vytvoríme plán, ktorý vám bude vyhovovať a pomôže vám napredovať.
Angličtina – všeobecná hodina (kombinácia viacerých zručností)
Komplexná lekcia, ktorá kombinuje konverzácie, gramatické cvičenia, čítanie aj slovnú zásobu – skrátka všetko, čo vám môže pomôcť napredovať v angličtine podľa vašich cieľov.
Angličtina – čítanie textov a analýza
Príprava na jazykové či literárne skúšky alebo rozvíjanie porozumenia textov na rôznych úrovniach – od základného čítania s porozumením až po analýzu štýlu, štruktúry a významu.
Angličtina – konverzácie a rozhovory (začiatočník až pokročilý)
Konverzácie pre všetky úrovne – na rozšírenie slovnej zásoby, získanie istoty v komunikácii a precvičovanie rôznych tém a oblastí podľa vášho záujmu
Angličtina – písanie textov (začiatočník)
Chcete sa naučiť písať bežne používané texty v angličtine – ako e-maily, správy, krátke popisy či osobné texty? Táto hodina je ideálna pre každého, kto s písaním začína a chce si vybudovať istotu krok za krokom.
Angličtina – písanie textov a esejí (pokročilý)
Chcete sa naučiť písať akademické texty, eseje alebo analýzy literárnych a neumeleckých textov? Táto hodina je ideálna aj pre študentov pripravujúcich sa na skúšky ako IGCSE, Maturita či iné školské hodnotenia, kde sa kladie dôraz na štruktúrované a presvedčivé písanie.
Angličtina – slovná zásoba a tematické hodiny
Hodina pre každého, kto sa chce naučiť viac o konkrétnych témach – či už ide o prípravu na cestovanie, prácu, štúdium v angličtine, alebo len chuť zamerať sa na vybrané oblasti a rozšíriť si slovnú zásobu.
pictures and certificates
Blogs (1)
Všetci sme už iste zažili momenty, kedy sme – po tom, ako nám opäť chýbalo slovo, ktoré by pekne doplnilo vetu – siahli po slovníku a pokúsili sa systematicky naučiť nové slovíčka. No namiesto…