Miroslav J.

Miroslav J.

Responds within 1 hr, to 100% of messages
100% 1 hr

Miroslav J.

Kvalitné doučovanie matematiky za super cenu

  • 6 lessons taught
  • Offers online lessons
  • From  7 €/hr
  • Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Price From 7 €/hr
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Tutoring subjects:
Description Lesson types References Answered questions

Description

Som strojný inžinier - teraz na invalidnom dôchodku.
Matematika je moje hobby, s doučovaním mám dlhoročné skúsenosti - prakticky už od základnej školy.

Lesson types

Štandardná lekcia

7 € / 55 min
Matematika pre SŠ

8 € / 55 min
Matematika pre VŠ

9 € / 55 min
Matematika pre ZŠ

7 € / 55 min

References (6)

Ľubica S.

Ľubica S.

Unverified reference

Ďakujeme za pomoc našej dcére s matematikou. Hodnotíme veľmi pozitívne - serióznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, milý prístup k dcére. Mala trochu z vyučovania neznámym človekom cez skype strach, ale vďaka skvelému prístupu sa ho hneď zbavila :-) Môžeme len odporúčať.

Andrea H.

Andrea H.

Unverified reference

Som študentkou 3 ročníka gymnázia a k Mirovi na doučovanie z matematiky chodím vždy, keď niečo nechápem. Je milý a snaží sa mi učivo vysvetliť, čo najjednoduchšou formou. Doučovanie u Mira odporúčam.

Ľubica L.

Ľubica L.

Unverified reference

Mira poznám už niekoľko rokov. S matematikou som mala vždy veľký problém, no na ZŠ som to ešte zvládala. Keď som ale prišla na gymnázium, matematika bola pre mňa tvrdím orieškom. Onedlho som sa skontaktovala s Mirom a matematiku som začala ovládať a hlavne chápať. Všetko mi vždy jednoducho do detailov vysvetlil a tak som potom nemala žiadny problém. Dnes som už v 4. ročníku a keď niečo neviem zajdem k Mirovi a všetko spolu preberieme. Len s jeho pomocou som to všetko zvládala na jednotky max na dvojky. Veľmi ochotný človek. Odporúčam .

Radka P.

Radka P.

Unverified reference

Som študentka vysokej školy a potrebovala zohnať spolahliveho učitela na doučovanie z matematiky. Nakoniec som natrafila na Mira a dohodla si prve doučovanie. Bola som milo prekvapena jeho ochotnym pristupom. Každykrat som mala pripravene priklady a latku,ktoru som chcela prebrať. Možem povedať, že vďaka jeho pomoci som skušku zvladla a len vrelo odporučam vsetkým "základkarom," stredoškolakom i vysokoškolakom :-)

Lucia B.

Lucia B.

Unverified reference

U Mira som bola zatiaľ len párkrát na doučovaní a to v 1. ročník, pretože študujem na gymnáziu a bol to pre mňa skok. Ochotne mi vždy všetko vysvetlil úplne pohodovo a jednoducho, aby som to pochopila a raz aj také, čo sa fyziky týkalo. A ak budem mať problémy s matematikou znova, určite sa mu ozvem

Answered questions (565)

This tutor has helped to answer these study questions

Miroslav J.

Limit postupnosti

Dobrý večer,trápim sa nad týmto príkladom,som z toho už k.o.... Je tu niekto,kto mi to podrobne vypočíta,? Ďakujem za ochotu

Miroslav J.

matematika

Dobrý deň chcem sa opýtať či to mám dobre Ďakujem za ochotu odpovede: 13 2,5 -2 -51

Miroslav J.

pytagorova veta

Pole tvaru pravouhlého trojuholníka má na mape s mierkou 1:25000 veľkosť najdlhšej strany 1,3 cm a veľkosť najkratšej strany 0,5cm. Vypočítaj výmeru tohto poľa v skutočnosti a vyjadri ju v hektároch.

Miroslav J.

Gaussova elimin.metoda systému rovnic

Zasekol som sa pri riešení príkladu,žiaľ učím sa iba podľa videí na YouTube a v tomto neviem pokračovať.Neviem,ako mám dosiahnuť 0 v 3 stĺpci ,keď tam je 3.. Ďakujem za pomoc

Miroslav J.

Kontrola básne

Dobrý deň! Vedeli by ste pri prosím poradiť, skontrolovať alebo prerobiť túto báseň? Za odpoveď ďakujem.