Miroslav J.

Miroslav J.

Responds within 3 hrs, to 100% of messages
100% 3 hr

Miroslav J.

Kvalitné doučovanie matematiky za super cenu

  • 6 lessons taught
  • Offers online lessons
  • From  8 €
  • Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Price From 8 €
Preferred times: mornings, midday, evenings, weekend
Tutoring subjects:
Description Lesson types References Answered questions

Description

Som strojný inžinier - teraz na invalidnom dôchodku.
Matematika je moje hobby, s doučovaním mám dlhoročné skúsenosti - prakticky už od základnej školy.

Lesson types

Štandardná lekcia

8 € / 60 min
Matematika pre SŠ

9 € / 60 min
Matematika pre VŠ

10 € / 60 min
Matematika pre ZŠ

8 € / 60 min

References (6)

+ add reference
Ľubica S.

Ľubica S.

Unverified reference

Ďakujeme za pomoc našej dcére s matematikou. Hodnotíme veľmi pozitívne - serióznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, milý prístup k dcére. Mala trochu z vyučovania neznámym človekom cez skype strach, ale vďaka skvelému prístupu sa ho hneď zbavila :-) Môžeme len odporúčať.

Andrea H.

Andrea H.

Unverified reference

Som študentkou 3 ročníka gymnázia a k Mirovi na doučovanie z matematiky chodím vždy, keď niečo nechápem. Je milý a snaží sa mi učivo vysvetliť, čo najjednoduchšou formou. Doučovanie u Mira odporúčam.

Ľubica L.

Ľubica L.

Unverified reference

Mira poznám už niekoľko rokov. S matematikou som mala vždy veľký problém, no na ZŠ som to ešte zvládala. Keď som ale prišla na gymnázium, matematika bola pre mňa tvrdím orieškom. Onedlho som sa skontaktovala s Mirom a matematiku som začala ovládať a hlavne chápať. Všetko mi vždy jednoducho do detailov vysvetlil a tak som potom nemala žiadny problém. Dnes som už v 4. ročníku a keď niečo neviem zajdem k Mirovi a všetko spolu preberieme. Len s jeho pomocou som to všetko zvládala na jednotky max na dvojky. Veľmi ochotný človek. Odporúčam .

Radka P.

Radka P.

Unverified reference

Som študentka vysokej školy a potrebovala zohnať spolahliveho učitela na doučovanie z matematiky. Nakoniec som natrafila na Mira a dohodla si prve doučovanie. Bola som milo prekvapena jeho ochotnym pristupom. Každykrat som mala pripravene priklady a latku,ktoru som chcela prebrať. Možem povedať, že vďaka jeho pomoci som skušku zvladla a len vrelo odporučam vsetkým "základkarom," stredoškolakom i vysokoškolakom :-)

Lucia B.

Lucia B.

Unverified reference

U Mira som bola zatiaľ len párkrát na doučovaní a to v 1. ročník, pretože študujem na gymnáziu a bol to pre mňa skok. Ochotne mi vždy všetko vysvetlil úplne pohodovo a jednoducho, aby som to pochopila a raz aj také, čo sa fyziky týkalo. A ak budem mať problémy s matematikou znova, určite sa mu ozvem

Answered questions (629)

This tutor has helped to answer these study questions

Miroslav J.

Viete mi pomoct s vypoctom

Prosim o vypocet niekoho. Dakujem vopred

Miroslav J.

Geometria-Translacia

Sú dané body A,B´,C´,S, kde S je stred strany AC. Zostrojte trojuholniky ABC a A´B´C´,ak viete ze trojuholnik A´B´C´ vznikol z trojuholnika ABC posunutím

Miroslav J.

Aritmetická postupnosť

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím niekto vypočítať tieto priklady? Ďakujem.

Miroslav J.

sústava rovníc

potrebovala by som pomôcť so sústavou: x + y + z = 2 x + 2y = 1 y - z = -1 - táto sústava nemá riešenie. Mám zmeniť niektoré číslo v sústave tak, aby funkcia mala práve 1 riešenie. Ďakujem za pomoc :)

Miroslav J.

Konštrukcia trojuholníka

Dobrý deň, máme zadanú úlohu, na konštrukciu trojuholníka, kde sú známe strana a = 5cm, strana b = 6cm, ťažnica na stranu c =4cm. Viac nič nepoznáme. Ako to mám rysovať, z čoho mám začať, ako to mám vôbec skonštruovať? Neviem ako si s tým poradiť... Budem vďačný za pomoc :)