Cudzie jazyky a multimediálne platformy

Patríš do skupiny ľudí, ktorí preferujú učenie sa cudzích jazykov pozeraním filmov či seriálov? Si zároveň znechutený z aktuálnej ponuky poskytovateľov streamovaných médií? Ak si odpovedal na obe otázky kladne, zrejme si na správnom mieste.

Vo svetle týchto dní by sa človeku mohlo zdať, že alternatíva voči službám, ktorých logo už máme častokrát umiestnené aj na tlačidlách diaľkových ovládačov, neexistuje. Je to však skutočne pravda? Nižšie sa pokúsim v niekoľkých bodoch odpovedať na otázky, ktoré si nejeden divák určite už položil.

POPLATKY

Si jedným z tých, ktorým sa zdajú byť poplatky za služby streamovaných médií privysoké a kladieš si otázku, či môže existovať cenovo dostupnejšia možnosť? Odpoveď znie ÁNO.

 

UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE

Pýtaš sa, či existuje platforma, ktorej užívateľské rozhranie by si si mohol prispôsobiť na svoj obraz, napr. v zmysle vizuálneho nastavenia domovskej obrazovky? Odpoveď znie ÁNO.

 

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Nepáči sa ti, že pri využívaní jednej platformy si ochudobňovaný o multimediálny obsah inej a zaujímalo by ťa, či by mohol existovať variant, kde tomu tak nie je? Odpoveď znie ÁNO.

 

KOMPATIBILITA

Bolo by možné takto zmieňovanú platformu prevádzkovať na najrozličnejších zariadeniach od smartfónu cez tablet až po počítač či televíziu? Odpoveď znie ÁNO.

 

VÝBER PODĽA KRITÉRIÍ

Bol by v tomto prípade možný výber multimediálneho obsahu na základe rôznych kritérií, napr. žánru, krajiny a ďalších? Odpoveď znie ÁNO.

 

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

Pýtaš sa, či by sa dalo na jednom mieste pozrieť herecké obsadenie, trailer či hodnotenie podľa filmovej databázy? Odpoveď znie ÁNO.

 

VÝBER KVALITY ZOBRAZENIA

Existuje platforma, ktorá by užívateľovi umožnila výber multimédia v rôznej kvalite v závislosti od jeho internetového pripojenia? Odpoveď znie ÁNO.

 

KNIŽNICA OBĽÚBENÝCH

Jednalo by sa o platformu, ktorá by užívateľovi dovolila vytvárať si vlastnú knižnicu multimédií v závislosti od jeho preferencie? Odpoveď znie ÁNO.

 

Ak ťa týchto 8 ÁNO nadchlo a chcel by si sa dozvedieť viac, budem veľmi rád, ak ma prostredníctvom formulára na mojom profile kontaktuješ.

Read more articles on our blog:

back to blog

Tutors of anglický jazyk

Are you looking for anglický jazyk tutoring? Find the right anglický jazyk tutor for online or in-person tutoring near you.