FREEDU vzdelávacie centrum

FREEDU vzdelávacie centrum - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0918 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
FREEDU vzdelávacie centrum
Bilíkova 34
841 01 Bratislava-Dúbravka
 

Doučovanie, príprava na Testovanie 9, prijímacie pohovory a maturity. Jazykové kurzy - anglický, nemecký, španielsky jazyk pre deti a dospelých. Firemné kurzy - Business English.

Lektorky a lektori

Anka

Anka

Slovenský jazyk
Stano

Stano

Anglický jazyk
Ivana

Ivana

Slovenský jazyk
Jarier

Jarier

Matematika, fyzika
Mirka

Mirka

Matematika, chémia
Maťa

Maťa

Anglický jazyk
Diana

Diana

Slovenský jazyk
Mirka

Mirka

Nemecký jazyk
Oliver

Oliver

Matematika
Barbara

Barbara

Anglický jazyk
Dominika

Dominika

Angličtina, nemčina
Johny

Johny

Matematika
Katka

Katka

Matematika, fyzika
Kika

Kika

Anglický jazyk
Lenka

Lenka

Angličtina, nemčina
Milan

Milan

Slovenský jazyk
Mirka

Mirka

Nemecký jazyk
Slávka

Slávka

Slovenský jazyk
Terka

Terka

Nemecký jazyk
Zuzka

Zuzka

Nemčina, slovenčina
Lucia

Lucia

Matematika
Miška

Miška

Matematika
Ľudka

Ľudka

Anglický jazyk
Sabína

Sabína

Slovenský jazyk

Referencie

Dcéra bola na dvoch prijímacích skúškach, na Bilíkovú spravila prijímačky na 80%, skončila 26 z cca. 140 uchádzačov, takže bola prijatá na druhých prijímačkách spravila testy tiež na 80%, čiže prijímačky spravila, ale pre nedostatok miesta nebola prijatá. S výučbou sme boli spokojní.

Pani Jaroslava

Vo všeobecnosti som bola s celým prístupom zo strany Freedu od prihlášky až po poslednú hodinu veľmi spokojná.Veľakrát ste mi vyšli v ústrety,keď som potrebovala zmeniť termín výučby a tiež sa mi velmi páčilo,že som mohla chodiť na hodinu doobeda, keď som mala dieru v rozvrhu. Lektorka bola velmi milá, kamarátska a v pohode sa vedela prisposobiť tomu, čo bolo treba ešte precvičiť a vždy mala pre mňa pripravené materiály, ktoré som si mohla nechať.

Žiačka Sylvia

Mal som neštandartné požiadavky a moje predstavy, ale najmä predstavy môjho syna, boli plne uspokojené, už teraz sa teší na lektorov a pokračovanie v septembri.

Pán Juraj

Dobrý deň, ja osobne som bola s Vašimi službami veľmi spokojná, nakoľko v minulosti som navštevovala aj iné jazykové kurzy, mám určitú možnosť porovnávať. Vo Freedu sa mi páčilo to, že nás bolo málo v skupine (boli sme vždy max. 2), takže tam bol osobitný prístup ku každému tak ako potrebuje. Moja maturita skončila úspešne ako aj z písomnej, tak aj z ústnej časti.

Katarína

S Vašou lektorkou angličtiny sme boli maximálne spokojné. Dcéru pripravila perfektne. V novembri urobila na British council úspešne skúšku PET. Ešte raz veľká vďaka, hlavne doučujúcej slečne Táničke.

Pani Ľubica

Dobrý deň, kurz Monitor-Testovanie 9 sa určte v našom prípade oplatil. Na monitore dosiahla Rebecca z matematiky 85%. Vedomosti však viac využila na prijímacích pohovoroch, pretože na testoch z matematiky boli príklady, s ktorými sa stretla len u vás na doučovaní, a nie na hodine matematiky na ZŠ. Som presvedčená, že aj vďaka tomuto kurzu ju prijali na bilingválne gymnázium. Ďakujeme aj Lucke... údajne bola veľmi milá pri výučbe.

Pani Zuzana

Naša vyučujúca si vybudovala u mojich chalanov rešpekt a autoritu a zároveň je kamarátka, milá a príjemná.Je flexibilná, dokáže sa prispôsobiť aj mojím požiadávkam, nápadom vo výučbe, akceptuje moje požiadavky.

Mama Dana

Mali sme doučovanie približne od prvého štvrťroka školského roka. Jakub mal na polroku 3 a na konci roka 2 na vysvedčení a z konverzácie 1. Na budúci školský rok s vami počítam na 100%. Ďakujem za spoluprácu aj Vám, aj slečne Viktórii.

Pani Katarína

Prajem pekný deň, na našu "chemikárku" nedáme dopustiť. Vďaka nej sa Dominikovi podarilo dohoniť v novej škole všetko, čo potreboval. A nielen to, je tak motivovaný, že zvažuje maturitu z tohoto predmetu:-))

Pani Júlia

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi podakovať, Martinke z Freedu centra za doučovanie, bola veľmi milá a dosť sme sa spolu naučili, a veľmi mi to pomohlo, milý prístup, dobrá technika vysvetľovania ... vrelo môžem odporúčať...

Žiačka Janka

V úvode by som sa chcela poďakovať za spoluprácu pri doučovaní zo slovenského jazyka a matematiky. Ester je prijatá zatiaľ len na jednu strednú školu a na druhú čaká výsledky v piatok, pri testovaní 9 mala výsledky: matematika 80%, slovenský jazyk 95%. Teším sa na spoluprácu aj v budúcnosti.

Pani Eva

Individuálny prístup vo Vašom školiacom centre bol výborný, nakoľko si doplnil učivo, ktoré mu nebolo jasné zo školy, za čo sa Vám dodatočne chcem poďakovať.

Igor

Dostal sa na vytúženú VŠ FIT-informatika, kde bude základom v prvých ročníkoch matematika.

Pani Ivana

Janka bola super, odporúčam ju každému. Ja som sa učila angličtinu iba s ňou, a za také krátke obdobie super výsledok podľa mňa, ani som nedúfala, že budem vedieť tak dobre komunikovať. Počas celej ústnej maturity sme komunikovali výhradne v angličtine, dokonca sme sa rozprávali s učiteľkou o zážitkoch z dovolenky, nemala som problém, všetkému som rozumela.

Úspešná Maturantka Zuzka

Pozdravujem Soničku a Alenku! Len vďaka ním som napísala monitor tak ako som napísala. Z matematiky 60% a zo slovenčiny 80%. Takže naozaj vďaka :) PS: prajem veľa ďalších úspechov ;)

Žiačka Barbie

Zdravím. Výsledky boli prekvapivé. Tušil som, že to zvládnem ale vďaka vašim doucovaniam mám pocit, že som to zvládol lepšie ako by to bolo bez doucovani. Ešte raz ďakujem za ochotu učiteľov. Keď nebudem zvládať školu sa ozvem a verím, že to bude lepšie.

Žiak Simon

Samko spravil monitor na 90%. Sme veľmi radi, že mu doučovanie a príprava na monitor takto pomohla. Ďakujem.

Pani Táňa

Matematika 80% Slovenský jazyk 84%. Som maximálne spokojná... :o) Všetko dobré prajem a nech sa darí...vďaka všetkým :o)

Deviatačka Karolína po Testovaní 9

Bola som velmi spokojna s mojou lektorkou Mariou, naucila, vysvetlila mi vsetko velmi dobre. Co sa odrazilo aj na mojich vysledkach hlavne zo slohovej prace a ustnej casti. Vzdy sa dalo dohodnut s lektorkou ohladom vyucby na co sa potrebujem zamerat.!

Maturantka Lucia

Alysska je velmi spokojna! Vdaka vasej lektorke bude mat Alyssa prvy krat 1 z matematiky!!! (Toto kludne mozete dat na vas blog aj s mojim priezviskom) Neskutocne sa tesi a ja s nou. DAKUJEME!!! Tiez vas chcem poprosit alebo rezervovat slecnu Katku na buduci rok, Alysska nikoho ineho nechce:), ani sa necudujem. Snad bude u vas ucit.

Pani Eva

Dobry den. Prave sme obdrzali cerstve vysledky prijimaciek na gymnazium. Adam bol prijaty a zo slovenciny bol medzi najlepsimi. Chcela by som sa podakovat lektorke za kvalitnu pripravu. Adam si nielen rozsiril a utriedil vedomosti, ale hlavne ziskal potrebne sebavedomie. Kedze chodi na anglicku ZS, jeho teoreticke vedomosti zo slovenciny neboli na dostatocnej urovni. Este raz vdaka lektorke a Freedu za rychle vybavenie nasej poziadavky na doucovanie. Zelam pekny den.

Pani Zuzana

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu FREEDU vzdelávacie centrum

Pozrieť kontakty FREEDU vzdelávacie centrum