EuroTREND 21 s.r.o.

EuroTREND 21 s.r.o. - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 02 / *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
EuroTREND 21 s.r.o.
Namestie slobody 16
811 06 Bratislava
 


Jazykové kurzy, jazykové pobyty v zahraničí, juniorské jazykové pobyty, preklady. Profesionálny prístup, výber zaujímavých lokalít, osobný prístup.

Referencie

Bola som maximálne spokojná úplne so všetkým. Ocenila som spoločenský program, ktorý nám pripravovali zamestnanci jazykovej školy, ich veľkú ochotu a flexibilitu. Pri rodine som sa tiež veľa naučila, oceňujem hlavne ich trpezlivosť a ochotu komunikovať so mnou v ich rodnom jazyku :)

Kristína

Veľmi pozitívne hodnotím variabilitu vyučovacieho procesu na semestrálnom jazykovom kurze. Nie je to len práca s učebnicou. Učiteľ pripravuje pre študentov rôzne úlohy, prefotené materiály z iných učebníc - texty, gramatiku, cvičenia, vyučovanie formou hry, praktické rady pre zdokonalenie cudzieho jazyka .

Radovan

S trojmesačným kurzom nemčiny som bola veľmi spokojná. Dobrá dostupnosť v centre mesta, skvelá atmosféra, výborná lektorka a individuálny prístup. Veľa som sa naučila :).

Katarína

Jazykový pobyt som si užila, moja nemčina sa zlepšila, spoznala som krásnu krajinu a veľa milých ľudí. So službami som bola spokojná, nemám vôbec žiadne výhrady. Bola ochota pomôcť, milý prístup. Dojem z kurzu mám výborný. Pedagogický dozor bol veľmi milý, nápomocný a trpezlivý. Žiadni študenti mojej národnosti, čo bolo skvelé. Nič by som nemenila, celkovo som bola naozaj veľmi spokojná. Ešte raz sa Vám chcem poďakovať za sprostredkovanie, zažila som úžasný mesiac v Zurichu.

Petra

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu EuroTREND 21 s.r.o.

Pozrieť kontakty EuroTREND 21 s.r.o.