Harmony

Harmony - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: +421 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Kapitulská 26, Trnava, Slovensko

Panónska 6, Bratislava, Slovensko
 


Harmony prirodzene vyrástla z jazykovej školy v etablovanú a profesionálnu vzdelávaciu inštitúciu. Vďaka vizionárskemu prístupu a neutíchajúcemu entuziazmu prináša inovatívne učebné postupy. Našim cieľom je rozvoj talentov a podpora osobnej integrity tak jednotlivcov, ako aj organizácií.

Lektorky a lektori

Andrea

Andrea

garantka programov
Christian

Christian

angličtina
Jana

Jana

riaditeľka, garantka programov
Jana

Jana

lektorka rozvoja komunikácie
Jaroslav

Jaroslav

koordinator mark. oddelenia
František

František

koordinátor programov Junior
Ľubica

Ľubica

angličtina
Martin

Martin

francúzština
Milota

Milota

francúzština
Patrícia

Patrícia

garantka programov
Zdena

Zdena

lektorka rozvoja komunikácie

Referencie

Jana’s TOP qualities: Expert, Good Value, Creative. Stepping into language school of Jana, everybody can see and feel an atmosphere of work with passion, creativity, cooperation and well-being. Her staff – it is great team of people with deep knowledge, wonderful souls and high enthusiasm. She leads them to master teaching methods to high standards, to sharpening their qualities, and to share that richness. I wish to all teachers in our country to have a chance to work with Jana and her team. I wish to everybody to have a chance to be in contact with Jana.

Judith

I have known Jana both professionally and personally for a few years now. She is an exceptional person. If you ever have the pleasure of visiting or attending a training course in her school, you will enter a creative, beautiful world designed to enhance learning and creative thinking. Jana is one of the rare individuals who knows how to work with the whole person and bring out the best in everyone.

Bonnie

Jana je výnimočný líder a vytvorila svoju školu, Harmony, ktorá slúži ako príklad nám všetkým.

Bonnie

Dnes som dostala Osvedčenie o priznaní kreditov. Priznali mi 12. kreditov. Veľmi ma to potešilo, lebo s týmto som veľmi nerátala, ale podarilo sa. Chcem Vám osobne ešte raz poďakovať za to, ako ste mi pomáhali, za ochotu, trpezlivosť a podporu a za to, že takto pomáhate aj učiteľom, ako som ja, ktorí si myslia, že už nemajú šancu takéto niečo zažiť /či už kvôli zdravotnému stavu, alebo vyššiemu veku/ a vďaka Vám si plnia sny. Keby som bývala bližšie, prišla by som Vám poďakovať aj osobne. Želám Vám veľa spokojných študentov, aj učiteľov, ktorým pomáhate a nech sa Vám darí v živote.

Soňa

Aj ja sa chcem o svoje pocity podeliť s ostatnými. Bola som v Canterbury po prvýkrát, na kurze s názvom Creative Methodology for the classroom. Bol to úžasný týždeň, plný dojmov. Najviac na mňa zapôsobila priateľská atmosféra, ktorá sálala zo všetkých lektorov. V skupine nás pracovalo dvanásť – 4 zo Slovenska, 3 z Holandska, 4 z Poľska a 1 z Nemecka. Našou lektorkou bola Ola, ktorá mala každú aktivitu perfektne premyslenú a hodiny rozplánované úplne na minútku. Svojím prístupom nás cez ten týždeň stmelila, vytvorila príjemné hodiny plné zábavy. Tým, že sme si aktivity odskúšali na sebe, sme mali možnosť vžiť sa do roly študenta a následne sa rozhodnúť, čo z toho a ako vieme použiť pre svojich žiakov doma. Okrem množstva materiálov a odkazov na možné použiteľné stránky si najviac cením možnosť komunikovania v cudzom jazyku, vytvárania priateľských kontaktov a samozrejme, spoznanie krásneho mesta a okolia. Bývala som v host family, čo bolo tiež vynikajúce, pretože domáca sa maximálne snažila vyhovieť, či už v kuchyni prípravou jedla, ale tak isto i každodennou komunikáciou. Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať za pridelený grant, celej Harmony a hlavne pani Andrejke Rebrovej, ktorá mi bola ochotná so všetkým pomôcť a uistila ma o správnosti môjho rozhodnutia. Prajem všetko dobré, a teším sa niekedy na budúce! Nech sa Vám darí ako v pracovnom tak i v súkromnom živote majte sa fajn,

Zuzana

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Harmony

Pozrieť kontakty Harmony