Jazyková škola Royalschool

Jazyková škola Royalschool - jazyková škola


Web: roya *** - zobraziť
Tel.: 0915 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Obchodná 2,
811 06 Bratislava
 


V roku 2005 sme prišli s myšlienkou založiť jazykovú školu, v ktorej by učenie sa angličtiny ľudí bavilo. Dnes poskytujeme najmä individuálne kurzy. Nejde už len o angličtinu. Ľudia u nás študujú nemčinu, ruštinu, španielčinu a iné jazyky. Občas nás niekto vyzve, aby sme sa porovnali s konkurenciou. Nerobíme to. Najmä však nehodnotíme prácu iných a nekritizujeme ju. Náš štýl je iný. Našim krédom je: „S ľuďmi pre ľudí.“ Neodmietame nikoho. Ak si chcete u nás kúpiť len jednu hodinu, vyjdeme Vám v ústrety. A vidíte, nie je to celkom tak. Prvú hodinu máte u nás zdarma.

Lektorky a lektori

Daniel

Daniel

angličtina
Darius

Darius

angličtina
Julia

Julia

angličtina
Viliam

Viliam

angličtina

Referencie

Na hodine nehrozí žiadne zaháľanie, naopak, aj s so susedom si budete opakovať každú odpoveď, čo je skvelé pre pamäť ale aj budúcnosť. Potešilo ma aj prostredie, v ktorom sa vyučuje, je veľmi príjemné, moderné a ľudia, s ktorými sa stretávate, sú vždy k dispozícií odpovedať na otázky. Jednoducho ak chcete rozumne investovať peniaze, vložte ich do vzdelania, niekoľko násobne sa Vám to vráti..."

Ivana

"Kurz AJ v Royalschool som začala navštevovať kvôli gramatike, pretože tú považujem za najťažší bod. Vyhovuje mi rýchlosť a dynamika, akou sa preberá učivo a opakovanie, takže sa mi to ulkadá do hlavy bez namáhavého učenia sa doma. Výborné je okamžité použitie nového slovíčka vo vetách, takže si na nové ľahšie spomeniem. To isté sa týka aj gramatiky, i keď je to o čosi ťažšie, ale veď práve preto navštevujem tento kurz.

Martina

Na kurzoch Royalschool sa mi veľmi páči, že človek musí byť stále sústredený. Je to prvá škola, kde som musela nonstop počúvať a sledovať, lebo inak by som sa o 15 sekúnd nevedela zapojiť do dialógu. Učenie slovíčok a gramatiky je tiež originálne. Používame ich v dialógoch, vo vetách a na hodine si to vlastne vďaka ďalším študentom v kurze zopakujete x - krát a úplne sa vám to dostane do hlavy. Ja som sa odvážila na intenzívny týždenný kurz a môžem vám povedať, že mne sa v angličtine už aj snívalo!

Mária

Anglický jazyk je pre mňa nevyhnutný pri komunikácii s partnermi v zahraničí. Angličtine sa venujem už viac rokov a prešiel som viacerými jazykovými školami. Už viac ako rok nám jazykové vzdelávanie v našej spoločnosti zabezpečuje jazyková škola Royalschool. Vysoko si cením najmä profesionalitu a nadštandardnú starostlivosť jazykovej školy o svojich zákazníkov. Čo sa týka kvality výučby, musím povedať, že som veľmi spokojný. Lektor je veľmi šikovný pedagóg a na hodinu angličtiny sa vždy teším. Dôležité je, že nás dokáže motivovať, povzbudiť a najmä sa vždy prispôsobí našim požiadavkám. V súčasnej dobe sme pre viacerých našich zamestnancov zabezpečili výučbu angličtiny a so službami školy sme nadmieru spokojný.

Dušan

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Jazyková škola Royalschool

Pozrieť kontakty Jazyková škola Royalschool