Bilingvi

Bilingvi - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0915 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Trnava
Ferka Urbánka 34
 


Bilingvi je jazyková škola, vzdelávacie centrum. Poskytuje výuku cudzích jazykov pre všetky vekové kategórie. Patrí medzi licencované jazykové školy v SR.

Lektorky a lektori

Barborka

Barborka

angličtina
Dominika

Dominika

angličtina
Klaudia

Klaudia

angličtina
Kristína

Kristína

angličtina
Lenka

Lenka

angličtina
Monika

Monika

angličtina
Petra

Petra

angličtina
Petra

Petra

angličtina
Veronika

Veronika

angličtina
Viviana

Viviana

angličtina

Referencie

Výučba tohto typu mi plne vyhovuje. Počas hodín aktívne komunikujeme. Na hodinách sa nám striedajú dvaja lektori, čo je pre mňa super, pretože sa naučím porozumieť viacerým prízvukom. Prostredie je príjemné a táto výučba je pre mňa veľkým prínosom.

Zdenka

Systém výučby (opakovanie prebraného učiva na ďalších hodinách) dobrý, netreba sa jazyku doma veľmi venovať, pamätá si. Vyučujúca zapája všetky deti. Deti sa na hodinu tešia ( aspoň moje).

Milica

Volám sa Jozefína Hrašnová a som dôchodkyňa. Keď som pred 4 rokmi odchádzala do dôchodku, zvažovala som, čo budem robiť. Mala som vytipovaných viacero aktivít, ale moje rozhodnutie padlo na učenie sa anglického jazyka. Vybrala som si školu – BiLingvi vzdelávacie centrum v Trnave. Na prvé hodiny som chodila s malou dušičkou. Budem stíhať? Budem schopná držať krok s ostatnými spolužiakmi? Nebudem na príťaž? Takéto myšlienky mi chodili po rozume. Ale moje obavy sa časom rozplynuli. Vďaka príjemným zamestnancom tejto školy a najmä vďaka našej trpezlivej pani učiteľke Kristínke som tu už tretí rok. Teším sa na každú jednu hodinu, pretože tu vládne uvoľnená atmosféra a dobrá pohoda. Spolu so spolužiakmi Táňou a Mariánom si užijeme aj kopec zábavy. Vyhovuje mi spôsob vyučovania Direct method for English, lebo na hodinách veľa rozprávame v angličtine. Moje jazykové schopnosti sa zlepšili a pri vycestovaní do zahraničia som schopná sa lepšie dorozumieť, čo je vlastne mojím cieľom. Vrelo odporúčam trénovať svoj mozog učením sa cudzieho jazyka v BiLingvi.

Jozefina

Po 2 rokoch strávených v BiLingvi sme sa naučili viac ako za celých 5 rokov v škole. Hodiny sú hlavne zamerané na konverzácie, čo nám v praxi uľahčilo komunikovať a už sa nehanbíme zapájať do rozhovorov. Spoznali sme tu veľa nových kamarátov. Na našich hodinách je super atmosféra, pretože sú tu veľmi priateľský lektori a učenie je pre nás zábava.

Kika & Ivka

Už takmer 2 roky navštevujem individuálny kurz angličtiny v jazykovej škole BiLingvi. Lektorky majú profesionálny prístup a prispôsobujú sa mojim požiadavkám a schopnostiam. Výučba prebieha predovšetkým prostredníctvom konverzácie, čím sa odstraňujú moje bariéry z rozprávania. S angličtinou som spokojný a jazykovú školu BiLingvi môžem len odporučiť.

Viktor

So službami jazykovej školy BiLingvi sme ako rodičia nadmieru spokojní. Naša dcéra kurzy angličtiny navštevuje od 2,5 roka a je vidieť, že po každej novej vyučovacej hodine prichádza domov s novými poznatkami. Najväčšie pozitívum vidím v tom, že dcéra nevníma kurz ako povinnosť, ale každý týždeň sa na vyučovaciu hodinu teší a to najmä vďaka profesionálnemu prístupu lektorky, ktorá vie deti zaujať. Rovnako nás teší, že o angličtinu sa zaujíma aj vo voľnom čase počas bežného dňa, kedy si opakuje slovíčka pomocou pracovného zošita, alebo prostredníctvom LCF English Zone, na ktorú má prístup. Služby jazykovej školy BiLingvi budeme určite využívať aj v budúcnosti a samozrejme ich budeme odporúčať aj našim známym.”

Gabriela

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Bilingvi

Pozrieť kontakty Bilingvi