Bilingvi

Bilingvi - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0915 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Trnava
Ferka Urbánka 34
 


Bilingvi je jazyková škola, vzdelávacie centrum. Poskytuje výuku cudzích jazykov pre všetky vekové kategórie. Patrí medzi licencované jazykové školy v SR.

Lektorky a lektori

Barborka

Barborka

angličtina
Dominika

Dominika

angličtina
Klaudia

Klaudia

angličtina
Kristína

Kristína

angličtina
Lenka

Lenka

angličtina
Monika

Monika

angličtina
Petra

Petra

angličtina
Petra

Petra

angličtina
Veronika

Veronika

angličtina
Viviana

Viviana

angličtina

Referencie

Výučba tohto typu mi plne vyhovuje. Počas hodín aktívne komunikujeme. Na hodinách sa nám striedajú dvaja lektori, čo je pre mňa super, pretože sa naučím porozumieť viacerým prízvukom. Prostredie je príjemné a táto výučba je pre mňa veľkým prínosom.

Zdenka

Systém výučby (opakovanie prebraného učiva na ďalších hodinách) dobrý, netreba sa jazyku doma veľmi venovať, pamätá si. Vyučujúca zapája všetky deti. Deti sa na hodinu tešia ( aspoň moje).

Milica

Volám sa Jozefína Hrašnová a som dôchodkyňa. Keď som pred 4 rokmi odchádzala do dôchodku, zvažovala som, čo budem robiť. Mala som vytipovaných viacero aktivít, ale moje rozhodnutie padlo na učenie sa anglického jazyka. Vybrala som si školu – BiLingvi vzdelávacie centrum v Trnave. Na prvé hodiny som chodila s malou dušičkou. Budem stíhať? Budem schopná držať krok s ostatnými spolužiakmi? Nebudem na príťaž? Takéto myšlienky mi chodili po rozume. Ale moje obavy sa časom rozplynuli. Vďaka príjemným zamestnancom tejto školy a najmä vďaka našej trpezlivej pani učiteľke Kristínke som tu už tretí rok. Teším sa na každú jednu hodinu, pretože tu vládne uvoľnená atmosféra a dobrá pohoda. Spolu so spolužiakmi Táňou a Mariánom si užijeme aj kopec zábavy. Vyhovuje mi spôsob vyučovania Direct method for English, lebo na hodinách veľa rozprávame v angličtine. Moje jazykové schopnosti sa zlepšili a pri vycestovaní do zahraničia som schopná sa lepšie dorozumieť, čo je vlastne mojím cieľom. Vrelo odporúčam trénovať svoj mozog učením sa cudzieho jazyka v BiLingvi.

Jozefina

Po 2 rokoch strávených v BiLingvi sme sa naučili viac ako za celých 5 rokov v škole. Hodiny sú hlavne zamerané na konverzácie, čo nám v praxi uľahčilo komunikovať a už sa nehanbíme zapájať do rozhovorov. Spoznali sme tu veľa nových kamarátov. Na našich hodinách je super atmosféra, pretože sú tu veľmi priateľský lektori a učenie je pre nás zábava.

Kika & Ivka

Už takmer 2 roky navštevujem individuálny kurz angličtiny v jazykovej škole BiLingvi. Lektorky majú profesionálny prístup a prispôsobujú sa mojim požiadavkám a schopnostiam. Výučba prebieha predovšetkým prostredníctvom konverzácie, čím sa odstraňujú moje bariéry z rozprávania. S angličtinou som spokojný a jazykovú školu BiLingvi môžem len odporučiť.

Viktor

So službami jazykovej školy BiLingvi sme ako rodičia nadmieru spokojní. Naša dcéra kurzy angličtiny navštevuje od 2,5 roka a je vidieť, že po každej novej vyučovacej hodine prichádza domov s novými poznatkami. Najväčšie pozitívum vidím v tom, že dcéra nevníma kurz ako povinnosť, ale každý týždeň sa na vyučovaciu hodinu teší a to najmä vďaka profesionálnemu prístupu lektorky, ktorá vie deti zaujať. Rovnako nás teší, že o angličtinu sa zaujíma aj vo voľnom čase počas bežného dňa, kedy si opakuje slovíčka pomocou pracovného zošita, alebo prostredníctvom LCF English Zone, na ktorú má prístup. Služby jazykovej školy BiLingvi budeme určite využívať aj v budúcnosti a samozrejme ich budeme odporúčať aj našim známym.”

Gabriela

Aktuálne kurzy

Direct method

Cena: 59€ - 60x100min

Rozloženie kurzu: Po-St/Ut–Štv

Termíny:

Cena: 4*59 eur
Výhody:

 • Pripravte sa na riadne rýchlu jazda – rezká a plynulá komunikácia zaručená
 • Rozprávanie bude easy, bez stresu a bez paniky
 • Reálne anglické a nemecké prostredie ako na požiadanie
Hlavné ingrediencie:
 • Naše tempo je vražedné
 • Otázky prirodzené
 • Odpovede bezchybné
 • Opakovanie učiva prvoradé
A výsledok?
 • Hodiny, na ktorých študentom vyschne v hrdle -konverzujeme po celý čas
 • Učenie sa tým najprirodzenejším spôsobom – rozprávaním
 • Žiadna bariéra, žiadny strach z komunikácie
 • Autentické cudzojazyčné prostredie v kocke

Kurzy pre teenagerov

Cena: 78€ - 10x100min

Rozloženie kurzu: Pondelok

Termíny:

Chceš byť COOL a STAR medzi svojimi spolužiakmi? Tak sa uč jazyk 21. storočia,uč sa po anglicky! Angličtina je tvoja prítomnosť a aj budúcnosť. Takže ak chceš rozumieť pesničkám svojho najobľúbenejšieho speváka alebo rozstrieľať protihráča v slovnom futbale tak:

 • vyskúšaj túto jedinečnú metódu,
 • zaži jedinečnú atmosféru a
 • dosiahni jedinečné výsledky
Čoskoro ťa presvedčí, že:
 • začneš rozprávať a rozumieť po anglicky
 • zbavíš sa strachu z rozprávania v angličtine
 • budeš sebavedomejší v konverzácii
 • dokážeš angličtinu využiť v bežných situáciách

Začiatočník, pokročilý a či majster, s BiLingvi bude každý MASTER!

Ak chceš byť už teraz THE BEST, prihlás sa na ukážkovú hodinu, na ktorej ti ukážeme ako táto metóda funguje. Vyplnením vstupného testu určíme tvoju úroveň angličtiny a nájdeme ti nových kamarátov. Dohodni si s nami termín ukážkovej hodiny.

Angličtina pre deti

Cena: 29€ - 40x45min

Rozloženie kurzu: Po/Ut/Str/Štvr/Pia

Termíny:

Cena: 10*29 eur

Metodika LCF Clubs prekypuje zábavou a nenútenými hrami. Medzi najväčších zabávačov patria:

 • zručnosti (ručné práce)-vystrihovanie, modelovanie, lepenie, maľovanie
 • hudba, pesničky a riekanky
 • divadlo a hranie rolí (role-play)
 • stolné a kartové hry
 • množstvo obľúbených a veselých detských hier

Neodmysliteľnou súčasťou tejto metodiky je celé množstvo učebných modulov pre začiatočníkov, pre deti so základnými ale aj pokročilými vedomosťami, špeciálne učebné moduly so zameraním na kultúru a tradície rôznych krajín.

Metodika LCF Clubs vytvára to najlepšie prostredníctvom hry. Deti neprežívajú vôbec žiadny stres. Učenie sa formou hry a zábavy je tá najlepšia cesta ako si prirodzene osvojiť cudzí jazyk. Zatiaľ čo sa hrajú hry alebo divadlo či spievajú pesničky, navzájom sa ovplyvňujú a vstrebávajú nový jazyk priamo do tela, bez toho, aby si čo i len všimli, že sú v škole a učia sa.

Opakovanie je matka múdrosti, a preto je metodika LFC Club založená práve na tomto princípe. Vyučujeme cudzí jazyk presne tak isto ako ten materinský, čiže neustálym opakovaním a počúvaním rovnakých slov a viet v pesničkách, riekankách či hrách.

Motivácia a pozitívny prístup je hlavným znakom našej metodiky (LCF metódy). Pravidelné láskyplné chválenie a neustála podpora zo strany lektorov podstatne zosilňuje proces výučby.

Tento interaktívny a komunikatívny prístup je podporovaný profesionálne navrhnutými materiálmi, ako sú napríklad pomocné kartičky (tzv. flashkarty), stolné hry, CD, spevníky, obrázkové učebnice a pracovné zošity.

Na hodine:

V praxi to beží nasledovne: stretávame sa jeden krát do týždňa, “vyučovacia“ hodina trvá 45 minút, počet detí v skupinke je 4-6 detí alebo 7-10 detí.

Počas hodiny sa deti hrajú s lektorom rôzne aktivity, spievajú, kreslia, vystrihujú, cvičia, hrajú sa rôzne stolové, kartové alebo pohybové hry, samozrejme všetko prebieha výlučne v cudzom jazyku (aktivity sú riadené).

Špeciálne akcie sa uskutočňujú pri príležitosti sviatkov, ako napríklad Halloween, Vianoce alebo Veľká Noc.

Okrem jednej 45 minútovej hodiny za týždeň, deti počúvajú doma CD s pesničkami a riekankami (v danom jazyku) a majú možnosť využívať našu internetovú platformu Englishzone a Babelzone (e –learning). Na hodine sa hravou formou učia význam slov, ktoré majú napočúvané z CD.

Rodičia sú pravidelne informovaní o pokrokoch dieťaťa, preberanom učive a nových pesničkách. Po úspešnom absolvovaní kurzu deti obdržia výslužku – certifikát LCF clubs.Zaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Bilingvi

Pozrieť kontakty Bilingvi