Azbuka

Azbuka - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: +421 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Gunduličova 4, Devin Palace
811 05 Bratislava
 


Sme jediná jazyková škola na Slovensku, ktorá sa špecializuje na vyučovanie ruštiny pre deti aj pre dospelých. V našej škole bol vytvorený špeciálny jazykový kurz ruštiny ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre tých, kto chce zlepšiť svoje jazykové znalosti. Naši lektori su iba rodení hovorci, ovládajú slovenčinu a iné jazyky a používajú najnovšie vyučovacie metódy.

Referencie

Chcel by som všetkým odporučiť ruštinu u Oľgy. Je veľmi ochotná a flexibilná, takže nie je problém sa dohodnúť ako na termínoch tak aj na tempe výučby. Na začiatku som nevedel nič a dnes už zvládam aj komunikáciu po telefóne. Hodiny sú robené zaujímavo a takisto mi mnohokrát pomohla aj nad rámec dohodnutej výučby, takže som veľmi spokojný.

Andrej

Hodiny ruštiny v Azbuke navštevujem od marca a musím povedať, že sa vždy teším. Výsledky prevýšili moje očakávanie. Metóda, ktorou sa vyučuje v Azbuke je efektívna a odporúčam ju všetkým.

Martin

Olga ma velmi zodpovedny pristup, ocenujem predovsetkym jej zanietenost pre svoju pracu. Pre mna klucova osoba, lepsie povedane osobnost mojho studia ruskeho jazyka. Velmi vysoka uroven! Mozem len odporucit, TOP ucitel!

Daniela

The school is well located and it was a great experience for me. The teachers were very good and I like the way of teaching. I can recommend Azbuka school for everyone.

Christina

Mám dobre skúsenosti s p. Marinou, odporúčam. Dôkaze vysvetliť všetko rýchlo a jednoducho. Je príjemná a má perfektne zorganizované hodiny. Pači sa mi dobra nálada na hodine.

Zuzana

Oľgu môžem ako učiteľku ruštiny iba odporučiť. Máme súkromné hodiny, ktoré kvôli mojej pracovnej vyťaženosti vie flexibilne prispôsobiť. Jej spôsob výučby má systém a hodiny sú zaujímavé a vždy naplno využité. Záleží jej na progrese z hodiny na hodinu, aj keď nie som občas úplne pripravený ;) Oľga nielenže ruštinu 100% ovláda, ale vie ju aj učiť. Na hodiny chodí vždy dobre naladená, čo mi častokrát spríjemnilo deň.

Karol

S Azbukou som veľmi spokojná, výborní lektori, priateľský prístup, aj lokalita je perfektná. Za niekoľko týždňov už som vedela písať a čítať. Naozaj odporúčam.

Petra

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Azbuka

Pozrieť kontakty Azbuka