S.M.A.R.T

S.M.A.R.T - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: +421 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Čečinová 21/a
821 05 Bratislava
 


S.M.A.R.T. je moderná jazyková škola a vzdelávacie centrum, pôsobiacie v oblasti vyučovania cudzích jazykov a doučovania deti základných a stredných škôl v rozsahu jednotlivých predmetov ZŠ a SŠ. Ponúkame individuálne aj skupinové kurzy všeobecnej angličtiny, business angličtiny, konverzácie, detské kurzy, prípravné kurzy na maturitu a prípravné kurzy na cambridgeské certifikáty PET/FCE. Pre všetky jazykové kurzy máme k dispozícii mladých, dynamických a skúsených lektorov. Všetci lektori sú školení a efektívne využívajú našu metódu, ktorá komplexne rozvíja všetky jazykové zručnosti.

Lektorky a lektori

Noémi

Noémi

angličtina
Petra

Petra

angličtina
Veronika

Veronika

španielčina
Zuzana

Zuzana

angličtina, nemčina
Stanka

Stanka

asistentka

Referencie

Jazykovú školu S.M.A.R.T. navštevujem 5 mesiacov a za ten čas sa mi dostáva individuálny prístup výučby a každou ďalšou hodinou sa moja nemčina zlepšuje. Forma individuálneho štúdia bola dobrou voľbou – nepociťujem strach v komunikácii a moja lektorka sa mi venuje na 100%. Každému kto si chce zdokonaliť alebo nadobudnúť nové vedomosti v jazykoch odporúčam S.M.A.R.T. jazykovú školu, ktorá má individuálny prístup na vysokej úrovni.

Lucia

S prístupom jazykovej školy S.M.A.R.T som bola veľmi spokojná, ako aj s prístupom samotnej lektorky, ktorá za pomerne krátky čas dokázala z mojej začiatočníckej angličtiny vykúzliť dvojhodinové konverzácie. Veľmi som ocenila , že prispôsobili výber lektorky môjmu štúdiu – študujem ekonómi, preto mi vybrali lektorku ktorá ovláda bussines angličtinu na profesionálnej úrovni.

Veronika

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu S.M.A.R.T

Pozrieť kontakty S.M.A.R.T