English a love story

English a love story - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0907 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Za Ferenitkou 17
949 01 Nitra
 


Bola som na tom rovnako ako Ty – nevedela som po anglicky povedať ani jednu súvislú vetu. Angličtinu som sa začala učiť na strednej škole, ale výsledky neboli nič moc – mala som síce jednotky, ale dohovoriť som sa nevedela a premrhala som učením v škole veľa času. Našťastie som prišla na to, že existuje jednoduché riešenie.

Lektorky a lektori

Nora

Nora

angličtina

Referencie

Zlepšil som sa v komunikácii, hodiny boli zábavné s dobrým výberom tém na konverzáciu, pričom je študent aktívne zapojený do konverzácie v anglickom jazyku. Dobré cvičenia na zdokonalenie sa v gramatike. A nadobudol som hlavne viac istoty hovoriť po anglicky.

Milan

Predtým som mala trému vyjadrovať sa po anglicky kvôli pocitu nevedomosti. Na hodinách angličtiny s Tebou bola skvelá atmosféra a uvedomila som si, že na akúkoľvek tému som schopná komunikovať a vyjadriť svoj názor, napriek tomu, že moja slovná zásoba nebola celkom primeraná téme. Dôsledkom toho som bola viac otvorená v rozhovoroch, mala som väčší pocit sebavedomia, až som si anglický jazyk obľúbila. Ani jeden z týchto pocitov som nenadobudla počas štúdia na gymnáziu, pričom v škole som mala angličtinu 5-krát do týždňa.

Sylvia

Určite som sa zlepšila a cítim väčšiu sebaistotu. Páčila sa mi tiež príprava hodín. Vždy sme sa rozprávali o aktuálnej téme, na ktorú nebol problém nadviazať v konverzácii. Hodiny boli tým pádom zaujímavé a umožňovali rozvíjať presne tie oblasti, o ktoré mi išlo. Nora vie flexibilne reagovať na potreby študenta, hľadá materiál, ktorý je zaujímavý a dá sa k nemu ďalej rozvíjať diskusia. Mne táto forma vyučovania angličtiny plne vyhovovala.

Janka

Zmeny v mojej angličtine boli veľké. V škole som angličtinu nenávidela, no na hodiny k Tebe som chodila veľmi rada, bola som vždy uvoľnená, akoby som si išla posedieť s kamarátkou. Ďalšia zmena, ktorá bola pre mňa zásadná je, že som sa uvoľnila v hovorení, aj napriek tomu, že som nie vždy hovorila správne a nehanbila som sa. A vôbec najviac si sa mi páčila ty sama. Keď jednoducho niekto nerobí stresy, je vždy dobre naladený a nemá problém hovoriť o čomkoľvek, tak študent počas hodiny cíti to isté.

Eda

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu English a love story

Pozrieť kontakty English a love story