Mariael

Mariael - vzdelávacie centrum


Web: mari *** - zobraziť
Tel.: 0908 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Spevácka škola Mariael
Mikulášska 29
Bratislava 811 01
 


Herecký kurz je určený všetkým, ktorí majú záujem rozvíjať svoj talent a pracovať na sebe. Cieľom kurzov je aby si jeho účastníci odniesli vedomosti a praktické herecké skúsenosti, ktoré budú môcť využiť pri verejnom vystupovaní na javisku (hereckom, speváckom, moderátorskom…), účinkovaní v TV či reklame, castingoch, prijímacích pohovoroch na umelecké školy atď.


Lektorky a lektori

Naďa

Naďa

herectvo

Referencie

Naďku vrelo odporúčam. Mám zatiaľ za sebou asi iba piatu hodinu, ale stojí to za to. Páči sa mi metóda ako učí a ako dokáže spájať praktické cvičenia s "duchovnými" . Tiež sa mi páči práca s textom a Nadina trpezlivosť :-) Teším sa na ďalšiu hodinu.

Andrea

Ja môžem sama za seba povedať, že hodiny sa mne a určite aj celému kolektívu DDS Kamarát páčili. Hodiny mne osobne veeeľmi pomohli, a aj po dlhých skúškach sa mi vôbec nechcelo ísť domov :-)

Lucia

Som žiakom Naďky už 7 rokov a stále má so mnou trpezlivosť. Okrem toho, že je to veľký profesionál, má veľmi dobrý prístup a vie sa prispôsobiť mysleniu svojho žiaka a všetko mu vysvetľuje z jeho pohľadu. Okrem veľkej driny, ktorá sa vyplatí, zažívame aj kopec zábavy. Zodpovedný prístup a motivácia Naďky Vás poženie k veľmi dobrým výkonom a technike. Milujem každé rozcvičovanie na začiatku hodiny, nikdy som netušil, že moje telo dokáže také veci :) Tak šup-šup na prvú hodinu :)

Miroslav

Naďka je úžasný človek a vynikajúca režisérka. Učí ma už 7 rokov a veľa som sa od nej naučila. Pomôže ak vie ako je to osoba s veľkým srdcom. Pre viacerých môže byť vzorom, mám ju veľmi rada.

Mária

Aktuálne kurzy

Herectvo pre deti

Cena: 200€ - 10x90min

Rozloženie kurzu: 1 x 90 min. za týždeň

Termíny:

Aj vy máte doma malého herca/herečku?
Chcete vo Vašich deťoch rozvíjať ich prejav na verejnosti a komunikačné zručnosti?
Majú vaše deti obavy z vystupovania pred ľuďmi?

Prihláste ich na kurz herectva v Súkromnej speváckej škole Mariael a my im pomôžeme rozvíjať ich talent, prekonať obavy z vystupovania a pripravíme ich na castingy či talentové súťaže. Kurz je určený pre deti od 8 do 15 rokov. Pre iné vekové kategórie ponúkame individuálne hodiny.:-)

Ponúkame Vám:
- profesionálne a odborné lektorské vedenie
- alternatívne pedagogické postupy
- individálny, pozitívny a motivačný prístup
- tvorba v malej skupinke detí 
- príjmené prostredie v centre Bratislavy

Kurz herectva pre pokročilých

Cena: 187€ - 5x180min

Rozloženie kurzu: 1 x 180min. za týždeň

Termíny:

Máte už skúsenosti s vystupovaním na javisku či v TV? Absolvovali ste už kurz herectva a chcete ísť ďalej? Pripravujete sa na prijímacie skúšky v odbore herectvo?

Prihláste sa náš kurz pre pokročilých, na ktorom pôjdeme ozaj 
do hĺbky a dostane z vás vaše maximum. 
Kurz vedie lektorka, režisérka a dramaturgička 
Mgr.art. Naďa Uherová, PhD., ktorá pracuje s s osvedčenou metódou ruskej hereckej školy, pomáha rozvíjať talent a osobnosť, odstrániť "bloky" u každého študenta individuálne - podľa jeho potrieb. 

Obsah kurzu:
- práca s divadelným textom
- práca s hlasom
- reč tela, mimika a gestikulácia (v konkrétnych divadelných 
zadaniach)
- emócie v hereckej tvorbe
- energia herca a práca s ňou
- tvorba hereckej etudy so slovami a bez slov
- tvorba hereckej postavy
- umenie dialógu
- práca na vybraných monológoch a dialógoch
- spoločná a individuálna tvorba hereckých etúd...Zaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Mariael

Pozrieť kontakty Mariael