Mariael

Mariael - vzdelávacie centrum


Web: mari *** - zobraziť
Tel.: 0908 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Spevácka škola Mariael
Mikulášska 29
Bratislava 811 01
 


Herecký kurz je určený všetkým, ktorí majú záujem rozvíjať svoj talent a pracovať na sebe. Cieľom kurzov je aby si jeho účastníci odniesli vedomosti a praktické herecké skúsenosti, ktoré budú môcť využiť pri verejnom vystupovaní na javisku (hereckom, speváckom, moderátorskom…), účinkovaní v TV či reklame, castingoch, prijímacích pohovoroch na umelecké školy atď.

Lektorky a lektori

Naďa

Naďa

herectvo

Referencie

Naďku vrelo odporúčam. Mám zatiaľ za sebou asi iba piatu hodinu, ale stojí to za to. Páči sa mi metóda ako učí a ako dokáže spájať praktické cvičenia s "duchovnými" . Tiež sa mi páči práca s textom a Nadina trpezlivosť :-) Teším sa na ďalšiu hodinu.

Andrea

Ja môžem sama za seba povedať, že hodiny sa mne a určite aj celému kolektívu DDS Kamarát páčili. Hodiny mne osobne veeeľmi pomohli, a aj po dlhých skúškach sa mi vôbec nechcelo ísť domov :-)

Lucia

Som žiakom Naďky už 7 rokov a stále má so mnou trpezlivosť. Okrem toho, že je to veľký profesionál, má veľmi dobrý prístup a vie sa prispôsobiť mysleniu svojho žiaka a všetko mu vysvetľuje z jeho pohľadu. Okrem veľkej driny, ktorá sa vyplatí, zažívame aj kopec zábavy. Zodpovedný prístup a motivácia Naďky Vás poženie k veľmi dobrým výkonom a technike. Milujem každé rozcvičovanie na začiatku hodiny, nikdy som netušil, že moje telo dokáže také veci :) Tak šup-šup na prvú hodinu :)

Miroslav

Naďka je úžasný človek a vynikajúca režisérka. Učí ma už 7 rokov a veľa som sa od nej naučila. Pomôže ak vie ako je to osoba s veľkým srdcom. Pre viacerých môže byť vzorom, mám ju veľmi rada.

Mária

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Mariael

Pozrieť kontakty Mariael