Cassi

Cassi - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0948 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Hviezdoslavova ulica 18
Zvolen

M.R.Štefánika 61
Detva
 


V jazykovej školy CASSI poskytujeme výučbu anglického, nemeckého a ruského jazyka pre všetky jazykové úrovne, či už začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj pokročilých. K našim študentom patria všetky vekové kategórie: detičky v MŠ, žiaci základných škôl, maturanti, vysokoškoláci, pracujúci a tiež ľudia užívajúci si zaslúžený dôchodok. Výučba prebieha vo forme kurzu alebo individuálnych hodín, záleží len na Vašom rozhodnutí!
Odborne kvalifikovaní lektori kladú veľký dôraz na komunikáciu vo Vami zvolenom jazyku a to už od prvej hodiny! Pri začiatočníkoch uplatňujeme bilingválnu formu výučby tak, aby sme docielili, že bez najmenších problémov pochopia preberané učivo, ktoré im je vysvetlené najskôr v slovenskom jazyku a následne je precvičované v cudzom jazyku. Vo vyšších úrovniach sa slovenský jazyk využíva len sporadicky, ako podporná metóda, aby sa lektor uistil, že študent danému učivu porozumel. 

Okrem vyššie uvedených jazykov poskytujeme tiež hodiny taliančiny, španielčiny, portugalčiny a francúštiny:)

Našim prvoradým cieľom je, naučiť Vás bez problémov a akýchkoľvek zábran komunikovať v cudzom jazyku a to plynulo a bez strachu! V rámci našej širokej ponuky služieb, zabezpečujeme tiež PREKLADATEĽSKÉ A TLMOČNÍCKE SLUŽBY! Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme na našich telefónnych číslach alebo prostredníctvom e-mailu. PRÍĎTE A ZAČNITE KONEČNE AJ VY HOVORIŤ, NIE LEN ROZUMIEŤ, ČO VÁM DRUHÍ VRAVIA!

Referencie

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Cassi

Pozrieť kontakty Cassi