Pricemania Academy

Pricemania Academy - company-type-


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: +421 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Priemyselná 1/A,
821 09 Bratislava
 


Nauč sa všetko, čo potrebuješ vedieť o e-commerce

Pricemania Academy ti ponúka jedinečný vzdelávací program pre e-shopy a on-line firmy pôsobiace na slovenskom trhu. Formou interaktívnych workshopov a webinárov účastníkov prevedieme celou problematikou on-line podnikania.

Naučíš sa, ako vybrať správny segment a cieľovú skupinu, cez dlhodobo udržateľnú cenotvorbu tvojich produktov a služieb, spustenie použiteľného a na mobilné technológie optimalizovaného webu, získavanie a zvyšovanie návštevnosti a jej premenu na reálnych zákazníkov, až po otázky budovania značky, vzťahov so zákazníkmi a médiami a prípravu projektu na pôsobenie na zahraničných trhoch.

Lektorky a lektori

Michal

Michal

CEO Pricemania
Vladimír

Vladimír

SEO/SEM konzultant Riešenia.com
Daniel

Daniel

Marketing manager, B2B Group
Simona

Simona

Kavickari.sk

Referencie

Workshop odporúčam každému, kto robí biznis, a to z dôvodu, že dnes naozaj veľká masa komunikuje cez tablety a smartfóny, a to veľmi veľa cez sociálne média. Preto z hľadiska marketigu je neakceptovateľné prehliadať tento fakt. Workshop preto, aby ste to nie len robili, ale robili dobre.

Gabriela

Workshop by som určite odporučil ďalej. Ako vždy tam bola super atmosféra, školiteľ profík, ktorý sa vyzná. Po organizačnej stránke bol tiež na vysokej úrovni.

Tomáš

Workshop Sociálne médiá hodnotím veľmi pozitívne. Školiteľ prednášal zaujímavo, na Slovensku nepodstatné médiá prešiel informatívne a podrobnejšie sa venoval len Facebooku. Oboznámil nás nielen so štandardnými odporúčaniami, ale upozornil nás aj na nové pravidlá a riziká komunikácie na tejto sociálnej sieti. Oceňujem konkrétne rady jednotlivým účastníkom školenia, ako vylepšiť ich Facebook fan pages.

Valéria

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Pricemania Academy

Pozrieť kontakty Pricemania Academy