Lingua Credo

Lingua Credo - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: +421 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Bela IV. č. 6
(budova CVČ Domino)
Zvolen
 


Naša jazyková škola ponúka kurzy a doučovanie anglického jazyka vo Zvolene a cez Skype. Ponuka kurzov je navrhnutá tak, aby si v nej každý člen vašej rodiny našiel svoj produkt. Je našou ambíciou stať sa dôveryhodným partnerom rodičov v jazykovom vzdelávaní detí. Pri práci kladieme dôraz najmä na motiváciu a odbornosť. Zvolili sme si netradičnú formu výuky formou anglických klubov, kde sa učí 5 – 8 účastníkov v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. Radi sa staneme súčasťou Vášho úspechu. 

Lektorky a lektori

Eva Balážová

Eva Balážová

angličtina
Katarina Čelková

Katarina Čelková

angličtina

Referencie

V práci si vyhradím čas na Skype angličtinu a doma sa venujem deťom a domácnosti. Je to pohodlné, aj na diaľku je hodina fajn, bez komunikačných problémov a veľa mi dáva.

Jana

Na Skype sa môžem učiť spolu s kamarátkou, ktorá býva v Žiari nad Hronom. Takto sme spolu, vidíme sa raz do týždňa, je to zábava a pomáha nám to. Chcela by som, aby sa k nám pripojili aj spolužiačky.

Atka

Začal som sem chodiť kvôli výsledkom v škole. Tu som sa naučil angličtinu, všetko čo sme preberali v škole som vedel dopredu odkedy som sem začal chodiť. Výsledky v škole sa mi zlepšili v priemere o dva stupne, čiže super. Toto doučovanie mi dalo veľa, dobrá pani učiteľka a kolektív.

Marek

Určite sa mi páčilo, že sme tu preberali množstvo iných vecí, ktoré sa nám budú hodiť na veľa testov nielen v piatom ročníku. Vyučovanie nebolo také ako v škole. Je to tu krajšie. Učilo sa mi určite lepšie ako v škole, tu sme sa učili zábavnejšie a viac som si toho zapamätal.

Lukáš

Páčilo sa mi, že si čas hodín môžeme prispôsobiť. Na konci roka nepíšeme test, ktorý rozhodne, či môžeme ísť do ďalšieho ročníka alebo nie. Učivo, ktoré preberáme, preberáme dovtedy, kým ho nevieme. Viac sa rozprávame.

Saška

Z riekaniek sa mi najviac páčil Humpty Dumpty o nezbednom vajíčku. Chodil som sem rád, lebo kamarát v Rumunsku mi povedal, aby sme sa rozprávali po anglicky a ja mu chcem rozumieť.

Šimonko

Aj sme sa niečo naučili aj sme sa zahrali. Napríklad hra na slovíčka, komu vybuchne darček ako v Milujem Slovensko alebo hra na počúvanie Please, Mr. Crocodile.

Samko

Páčila sa mi malá skupina, výborný lektor, pútavé vyučovanie, dobré knihy, osobný prístup a tvorivé nápady vyučujúceho.

Nataša

Dobrý kolektív, nie veľký, preberanie učiva v tempe, v akom som vedela reagovať, rôznorodé techniky výučby (oživenie).

Zuzana

Dobrá učiteľka, málo ľudí v kurze, dobrý prístup - "trpezlivosť" keď to nešlo.

Eva

Na maturitu chcem byť pripravený čo najlepšie. Preto už rok navštevujem Lingua Credo a vidím na sebe pokroky.

Jakub

Moja dcéra mala problém vykopnúť anglinu na trojku. Po polroku doučovania v Lingua Credo má s prehľadom za jedna.

Miro

Aktuálne kurzyZaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Lingua Credo

Pozrieť kontakty Lingua Credo