Language Siesta

Language Siesta - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0948 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Hviezdoslavova 235/14,
Trnava
 


Language Siesta je jazyková škola, do
ktorej budete chodiť radi, naučíte sa cudzí jazyk a pri výučbe si aj oddýchnete.
V našej ponuke nájdete kurzy angličtiny, španielčiny, slovenčiny, ale aj
kórejčiny. Okrem toho pripravujeme rôzne jazykové aktivity a podujatia,
aké v Trnave ešte neboli (jazyková kaviareň alebo premietanie filmov).



Naše motto znie: „Chceme, aby vás jazyky
bavili.“ Rovnako ako bavia nás.

Lektorky a lektori

Martina

Martina

slovenčina, španielčina
Lukáš

Lukáš

angličtina
Mihi

Mihi

kórejčina
Mirka

Mirka

japončina
Olenka

Olenka

ruština

Referencie

I'm very satisfied with my teacher. I rate him 5 out of 5. On our lessons we always speak English. I'm happy with this style.

Patrik

Ak Vás niekto za pol roka naozaj naučí rozumieť základným frázam a pojmom v jazyku, ktorému ste dovtedy nerozumeli ani mäkké f, môžete si ho dovoliť volať ``výborná lektorka``. A Maťa to v mojom prípade dokázala. Pre mňa je Maťa naozaj dobrá lektorka s priateľským prístupom a zápalom pre španielsku či latinskoamerickú kultúru. To treba vyskúšať.

Nikol

Ďakujem vám obidvom. Ste veľmi dobrí učitelia a za krátku dobu ste ma naučili celé polročné učivo. Za čo vám veľmi pekne ďakujem. Učilo sa mi s vami dobre. Ešte raz jedno veľké ďakujem.

Paťo

Aktuálne kurzy

Angličtina maturita

Cena: 63€ - 8x90min

Rozloženie kurzu: Pon, Str 15:00

Termíny:

Príprava na písomnú a ústnu časť maturitnej skúšky. Upevnite si vedomosti a prejdite si všetky maturitné témy pod dohľadom skúseného lektora. Spoločne si stanovíte učebný plán a zistíte užitočné tipy pri písaní esejí, rôznych typoch počúvaní, prejdete si celkovo gramatiku alebo získate rady, ako rozprávať pri ústnej odpovedi.


Individuálna Angličtina

Cena: 125€ - 8x60min

Rozloženie kurzu: Pon, Str

Termíny:

Jednomesačný jazykový kurz angličtiny je určený každému, kto má záujem zdokonaľovať sa v cudzom jazyku v krátkom časovom intervale. Prihlásiť sa môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia, teda všetky jazykové úrovne.

Hlavné výhody tohto kurzu sú zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vašich vedomostí, časová flexibilita v porovnaní s inými kurzmi, hodiny tvorené podľa vašich predstáv, klientovi je venovaná plná pozornosť lektora, učebné materiály pripravené na mieru.

Skupinová Angličtina

Cena: 32€ - 4x90min

Rozloženie kurzu: Pon, Str 17:00

Termíny:

Jednomesačný skupinový kurz je určený každému, kto má záujem zdokonaľovať sa v cudzom jazyku v krátkom časovom intervale v interakcii s inými. Prihlásiť sa môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia.

Hlavné výhody kurzu sú zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vašich vedomostí, časová flexibilita v porovnaní s inými kurzmi, hodiny tvorené podľa vašich predstáv, skupinový kurz je dynamickejší, študent má možnosť komunikovať s viacerými ľuďmi. 

Biznis Angličtina Individuálne

Cena: 95€ - 4x90min

Rozloženie kurzu: Pon, Pia 18:00

Termíny:

Kurz biznis angličtiny je vhodný pre každého, kto sa potrebuje zdokonaliť v anglickom jazyku a zároveň sa nechce stratiť  na obchodných stretnutiach a v situáciách, ktoré rieši pravidelne.  Vaším cieľom predsa je komunikovať na mítingoch bez problémov a kompetentne.

Súčasný biznis svet sa rozvíja veľmi rýchlo a konkurencia rastie každým dňom. Preto sme pre vás pripravili kurzy biznis angličtiny, aby ste Vy alebo vaša firma obstáli na obchodných mítingoch a rokovaniach a nepociťovali žiadny stres pri vyjadrovaní vlastných myšlienok a názorov. Či už pracujete v oblasti predaja, marketingu, reklamy, účtovníctva, obchodovania na burze,  informačných  technológií, dizajnu webových stránok, manažovania projektov alebo v medicíne  a iných odvetviach, v praxi sa denne stretávate s rôznymi situáciami, ktoré musíte vyriešiť. Počas kurzu sa zameriate práve na ne, či už ide o obohatenie vašej biznis  slovnej zásoby, zlepšenie  komunikácie s obchodnými partnermi a kolegami, obchodné rokovania, tvorbu prezentácií, prípravu na pracovný pohovor, písanie objednávok a obchodnej korešpondencie a v neposlednom rade praktické riešenie problémov a nácvik modelových situácií.


Kurz Kórejčiny

Cena: 63€ - 4x60m

Rozloženie kurzu: Pon 16:00

Termíny:

Jednomesačný jazykový kurz kórejčiny je určený každému, kto má záujem zdokonaľovať sa v cudzom jazyku v krátkom časovom intervale. Prihlásiť sa doň môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia, teda všetky jazykové úrovne.

Hlavné výhody tohto kurzu sú zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vašich vedomostí, časová flexibilita v porovnaní s inými kurzami, hodiny tvorené podľa vašich predstáv, klientovi je venovaná plná pozornosť lektora, učebné materiály na mieru.


Slovenčina pre cudzincov individuálne

Cena: 63€ - 4x60min

Rozloženie kurzu: Pon

Termíny:

Kurz je úplne prispôsobený individuálnym potrebám študenta. Ide o splnenie jeho vytýčených cieľov.

V prvom rade stačí, ak za nami prídete a definujete svoje potreby. Po konzultácii sme pripravení pripraviť pre vás hodinu na mieru, kde si napríklad: zopakujete gramatiku, poradíte si s domácou úlohou, zdokonalíte sa v písaní slohových prác, zopakujete si učivo z literatúry, naučíte sa ako urobiť prezentáciu pred publikom alebo ako nezaostávať v spoločenskej konverzácii.

Rovnako vieme, že každý človek má iné potreby a požiadavky. Preto sa snažíme vyjsť klientom v ústrety a konkrétnu hodinu individuálne prispôsobiť.


Španielčina MATURITA

Cena: 63€ - 8x90min

Rozloženie kurzu: Pon, Str 15:00

Termíny:

Príprava na písomnú a ústnu časť maturitnej skúšky. Upevnite si vedomosti a prejdite si všetky maturitné témy pod dohľadom skúseného lektora. Spoločne si stanovíte učebný plán a zistíte užitočné tipy pri písaní esejí, rôznych typoch počúvaní, prejdete si celkovo gramatiku alebo získate rady, ako rozprávať pri ústnej odpovedi.


Individuálna Španielčina

Cena: 125€ - 8x60min

Rozloženie kurzu: Pon, Pia

Termíny:

Jednomesačný jazykový kurz španielčiny je určený každému, kto má záujem zdokonaľovať sa v cudzom jazyku v krátkom časovom intervale. Prihlásiť sa doň môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia, teda všetky jazykové úrovne.

Hlavné výhody tohto kurzu sú zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vašich vedomostí, časová flexibilita v porovnaní s inými kurzami, hodiny tvorené podľa vašich predstáv, klientovi je venovaná plná pozornosť lektora, učebné materiály na mieru.


Skupinová Španielčina

Cena: 32€ - 4x90min

Rozloženie kurzu: Pon, Str 17:00

Termíny:

Jednomesačný skupinový kurz je určený každému, kto má záujem zdokonaľovať sa v cudzom jazyku v krátkom časovom intervale v interakcii s inými. Prihlásiť sa doň môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia, teda všetky jazykové úrovne.

Hlavné výhody tohto kurzu sú zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vašich vedomostí, časová flexibilita v porovnaní s inými kurzami, hodiny tvorené podľa vašich predstáv, skupinový kurz je dynamickejší, študent má možnosť komunikovať s viacerými ľuďmi, teda má väčší priestor na praktické používanie jazyka.


Individuálna Japončina

Cena: 63€ - 4x60min

Rozloženie kurzu: 1x 60min / týždeň

Termíny:

Potrebujete sa pripraviť na cestu do Japonska, certifikát JLPT, prijímacie skúšky alebo sa chcete len tak učiť japonsky? Potom je pre Vás najvhodnejší individuálny kurz japončiny. Hodiny sú na mieru prispôsobené Vašim potrebám a výučba prebieha tempom, aké si sami zvolíte. Pozornosť lektora je venovaná len Vám, takže môžete tieto hodiny využiť naozaj naplno na napredovanie v štúdiu. Materiály sú pripravené podľa individuálnych potrieb.

Skupinová japončina

Cena: 32€ - 4x90min

Rozloženie kurzu: 1x 90min / týždeň

Termíny:

Tento kurz je vhodný pre každého, kto má záujem získať základy japonského jazyka. Náplňou kurzu je zvládnutie dvoch slabičných abecied, hiragany a katakany, a postupný prechod na znaky kanji (úroveň N5 a N4). Hodiny sa venujú aj slovnej zásobe a základnej gramatike. Materiály pre tento kurz pozostávajú prevažne z učebnice Genki a Minna no Nihongo, ale aj z mnohých doplnkových materiálov.

Výhodou skupinového kurzu je komunikácia a precvičovanie s ostatnými nadšencami japonskej kultúry. Okrem toho si v skupine natrénujeme rôzne množstvo situácií, s ktorými sa pri pobyte v Japonsku môžete stretnúť. Naučíme sa objednať si v reštaurácii, spýtať sa na cestu či ceny v obchode, a pripravíte sa aj na bežnú konverzáciu s priateľmi.  


ruština v Trnave

Cena: 63€ - 4x60min

Rozloženie kurzu: 1 x do týždňa

Termíny:

Ste maturant, študent vysokej školy, dôchodca alebo pracujúca osoba? Spája Vás láska k ruskému jazyku? Už viac neváhajte a prihláste sa na kurz ruštiny v Trnave s native speakerom – rodeným hovoriacim. Môžete sa tešiť, pretože vieme vyhovieť Vašim požiadavkám - príprava na maturitu, študijný zahraničný pobyt alebo víkendový výlet do Ruska, výučba sa koná v poobedňajších aj večerných hodinách, individuálna a skupinová forma výučby, jazyková škola LANGUAGE SIESTA má k dispozícii množstvo študijných materiálov, ktoré neustále aktualizuje,  zaobstaráme potrebný učebný materiál,  budete mať možnosť zvoliť si všetky jazykové úrovne od začiatočníkov až po pokročilých, ponúkame aj ukážkovú hodinu s lektorkou, ktorá je rodená hovoriaca. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť stať sa študentom jazykovej školy LANGUAGE SIESTA v Trnave a naučiť sa po rusky už od 18. 09. 2017.



Zaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Language Siesta

Pozrieť kontakty Language Siesta