O nás - team DoučMa.sk

Hladní po vzdelaní a nových poznatkoch sme - len tak z dlhej chvíle -
vymysleli tento priestor, aby si aj ostatní mohli vymieňať svoje znalosti.

 

Šimona Tomková

Šimona Tomková Šimona je študentkou masmediálnej komunikácie v Trnave. Úlohou novej členky tímu je postarať sa o doučovateľov, pomôcť im zlepšiť ich profily a publikovať zaujímavé blogy. Zabezpečuje komunitné meet-upy a vo voľnom čase si rada zahrá volejbal alebo relaxuje pri šijacom stroji.

Peter Trubačík

Peter Trubačík Programátor a tvorca web stránok, ktorý rád spolupracuje na dobrých projektoch. Je absolventom informatiky na Technickej univerzite v Košiciach. Súčasťou tímu sa stal v októbri 2015 a jeho úlohou je zabezpečovanie funkčnosti webu a jeho ďalšie vylepšovanie. Kedysi svoj voľný čas venoval najmä športovej streľbe, teraz viac cyklistike, pokru, psychológii alebo dobrým filmom bez reklám.

Juraj Svinčák

Juraj Svinčák Absolvent Materiálovotechnologickej fakulty STU. Najvyšší člen tímu, hlava plná neuveriteľných nápadov, z ktorých bol práve tento najzrealizovateľnejší. Je koordinátorom projektu, a každý deň prichádza s novými kreatívnymi nápadmi. Atlét telom aj dušou, zvyknutý posúvať svoje hranice.

Tomáš Palkovič

Tomáš Palkovič Absolvent Matfyzu a Fakulty managementu UK v Bratislave. Tvorca webov a podnikavec. V tomto projekte môže za to, že to celé funguje. Vo voľnom čase športovec, muzikant a podnikavec, ktorý rád mení veci okolo seba k lepšiemu.


Ján Kovács

Ján Kovács Webdesignér, grafik a kóder, duša www.kovidesign.sk, ktorý vymyslel celý vizuál DoucMa.sk. Tvorba webstránok, design, corporate identity, branding and co. sú jeho vášňou, a to nepreháňame. Každý deň sleduje nové trendy, vďaka čomu sa jeho práce vyznačujú čistotou designu a objavujú sa v známych galériách. Inak je cinefil, gurmán a nadšenec F1.