Janka N.

Janka N.

Відповідає протягом 1 години на 60% повідомлень.
60% 1 год.
Приймає нових учнів

Janka N.

Приймає нових учнів

Efektívne doučovanie psychológie a metodológie

  • Пропонує онлайн-заняття
  • Від  13 €/год.
  • Бажаний час: утром, вдень, ввечері, у вихідні
Ціна Від 13 €/год.
Бажаний час: утром, вдень, ввечері, у вихідні
Опис Типи уроку Заявки Блоги

Опис

❗️Prosím, kontaktujte ma priamo na gmail - janka19981@gm...

Ahojte👋,

som absolventkou magisterského stupňa psychológie a ponúkam doučovanie pre uchádzačov o štúdium psychológie, študentom Bc. a Mgr. stupňa, stredoškolákom a komukoľvek, koho zaujíma tento smer a chce sa o ňom dozvedieť viac. S radosťou pomôžem so všetkými predmetmi (vrátane metodológie a štatistiky), ktoré Vám počas štúdia robia starosti💬🧠.

Poskytujem konzultácie a korektúry seminárnych prác, zdrojov/citovania, no nenapíšem za nikoho žiadnu prácu, skúšku ani zápočet. Rovnako Vám pomôžem pri metodologických a štatistických otázkach tvorby Vašich prác.

Počas doučovania posielam poznámky a rôzne materiály, ktoré študentom uľahčia zapamätanie učiva a budú sa k nim môcť kedykoľvek vrátiť. Ku každému študentovi pristupujem zodpovedne a snažím sa mu odovzdať čo najviac z mojich niekoľkoročných skúseností.

Ak Vás moja ponuka zaujala, prosím, neváhajte ma kontaktovať a verím, že sa dohodneme na doučovaní, ktoré povedie k Vašej spokojnosti 😊. Teším sa na Vás!

Типи уроку

Štandardná lekcia

13 € / 55 хв.

Заявки (10)

Sára C.

Sára C.

Неперевірена заявка

Janka je veľmi milá, príjemná a trpezlivá doucovateľka. Pomohla mi pochopiť a vysvetliť veci aj na 10x ak som niečomu nerozumela. Ma profesionálny prístup a veľmi rýchlo reaguje na spravy. Odporúčam všetkými desiatimi, bola som s nou vo všetkých ohľadoch nadmieru spokojná!

Відповідь репетитора:

Ďakujem veľmi pekne :)

Patricia S.

Patricia S.

Неперевірена заявка

S týmto doučovaním som veľmi spokojná, môžem iba odporučiť. Janka je veľmi príjemná, pohotová a veľmi nápomocná. Pomohla mi so štatistikou aj s metodológiou, za čo som naozaj vďačná.

Відповідь репетитора:

Ďakujem veľmi pekne :)

Lukas

Lukas

Неперевірена заявка

Najlepšia skúsenosť s online doučovaním. Je veľmi profesionálna, komunikatívna a príjemná. Janka ma naozaj pripravila a po 2 mesiacoch s jej hodinami som sa dostal do Ostravy na psychológiu. Veľmi odporúčam bola úžasná.

Відповідь репетитора:

Ďakujem pekne :) prajem veľa úspechov

Leni U.

Leni U.

Неперевірена заявка

s Jankiným doučovaním som bola veľmi spokojná, nakoľko sa pripravujem na VŠ a veľa vecí mi nebolo vysvetlených od mojich učiteľov. Janka mi bola ochotná to všetko vysvetliť, zopakovať aj na viackrát ak bolo potrebné. Vždy sme sa vedeli dohodnúť na čase doučovania, kedy to obom, čo najviac vyhovovalo.

Відповідь репетитора:

Ďakujem pekne Leni :)

Katarína I.

Katarína I.

Неперевірена заявка

Janka je skvelá doučujúca, mne osobne veľmi pomohla s projektom do školy (VŠ), výhodou je aj rýchla komunikácia.

Відповідь репетитора:

Ďakujem pekne

Блоги (3)

Zatočte s trémou a stresom jednoducho!

S trémou pri odpovedi v škole sa stretol určite každý z nás, rovnako ako so stresom. Oba tieto pojmy môžu pre naše prežívanie predstavovať čosi negatívne a preto prinášam 5 tipov, ktoré pomôžu pri…

Ako na relax po náročnom školskom dni?

Viete ako zrelaxovať a zhodiť zo seba napätie z celého dňa? Práve preto som si pre Vás pripravila zoznam niekoľkých tipov a rád, ktoré by Vám mohli pomôcť si oddýchnuť po náročných dňoch. 1. Choďte…

Ako predísť syndrómu vyhorenia?

Za všetko môže stres...hlavným spúšťačom syndrómu vyhorenia je dlhodobé pôsobenie stresu na organizmus. Dlhodobý stres ovplyvňuje nielen fyzické, ale i psychické zdravie – samozrejme v negatívnom…