Bálint T.

Mgr. art. Bálint T.

Відповідає протягом 37 годин на 100% повідомлень.
100% 37 год.
Від 15 €/год.
Приймає нових учнів

Bálint T.

Приймає нових учнів

Talentino Galanta

  • -
Ціна Від 15 €/год.

Контактна форма

Опис

--- Momentálne nemáme voľné miesta ---

Volám sa Mgr. Art Bálint Takács a som profesionálny hudobník, skladateľ a učiteľ s viac ako pätnásť ročnou praxou v hudobnom priemysle a vzdelávaní. Mojimi učiteľmi bicích boli Marián Zajaček (Štátne Konzervatórium, Symfonický Orchester Slovenského Rozhlasu) a János Sramkó (MZTSZ Kőbányai Zenei Stúdió, Hudobná a Umelecká Akadémia Jána Albrechta, Aladár Pege, Elsa Valle Latin Jazz Syndicate, János Sramkó Group a mnohí ďalší).

Zúčastnil som sa kurzov a workshopov takých významných bubeníkov a perkusionistov, ako Martin Rühl, Jojo Mayer, Thomas Lang, Katarzina Micka, János Solti, Gábor Német, Omar Hakim Steve Smith, Akira Jimbo, Adam Nussbaum, Peter Erskine alebo Mark Guiliana.

Mal som možnosť hrať s mnohými skvelými kapelami a hudobníkmi, ako aj István Fekete, Zsolt Csókás, Jenő Fekete, Ghymes, Eszter Takáts, Jenő Esze, GUP, Jóvilágvan, Jambalaya, MS Amera Show Band, Tamás Kontor, Misi Horváth, Juli Fábián a mnoho ďalších.

Popri uceni na základných umeleckých školách, dávam aj súkromne hodiny, kurzy a workshopy, na ktorých sa snažím svojich študentoch oboznámiť s mojimi vlastnými konceptmi a metódami. Snažím sa držať krok s dnešnou hudbou, novými trendmi, štýlmi a interpretmi a odovzdávať svojim študentom tie užitočne vedomosti, ktoré si aj oni budú vedieť využiť v živote a hudbe.