Slavomír D.

Bc. Slavomír D.

Відповідає протягом 8 годин на 90% повідомлень.
90% 8 год.
Приймає нових учнів

Slavomír D.

Приймає нових учнів

Informačné technológie a programovanie pre pokročilých

  • 3 проведених заняття
  • Пропонує онлайн-заняття
  • Від  20 €/год.
  • Бажаний час: ввечері, у вихідні
Ціна Від 20 €/год.
Бажаний час: ввечері, у вихідні
Опис Типи уроку Заявки Фото та Сертифікати Відповіді на запитання

Опис

S vyše 20 ročnými skúsenosťami v IT som si prešiel od čistenia počítačov od prachu, cez skladanie PC a serverov, opravy a upgrejdy, inštalácie a správy operačných systémov, kladenie sieťovej kabeláže, konfiguráciu menších, stredných i veľkých počítačových sietí pomocou switchov, routrov a firewallov, skriptovanie a programovanie v obejktovo orientovaných jazykoch, inštaláciu a správu rôznych databázových systémov, programovanie v jazyku T-SQL, správu IT systémov a infraštruktúry, optimalizáciu riešení, programovanie v stredných a veľkých tímoch, riadenie na pozícii vedúceho tímu, aplikačného architekta, zavádzanie hybridných cloud riešení, zavádzanie Atlassian nástrojov a agílneho vývoja v spoločnostiach a veľa iného. Určite sa je čo naučiť ;)

Типи уроку

Štandardná lekcia

20 € / 55 хв.

Заявки (2)

Bohuš Z.

Bohuš Z.

Неперевірена заявка

Slavomír je skúsený programátor, ktorý má výnimočný prístup k výuke. Vďaka jeho doučovaniu som získal poznatky nielen zo sieťových technológií, ale aj pre programovanie a úspešne som zmaturoval. Určite ho odporúčam každému, kto hľadá kvalitného lektora v oblasti IT.

Peter Š.

Peter Š.

Неперевірена заявка

So Slavomirom som bol velmi spokojny a cenim si jeho odbornost a pristup pri konzultaciach ohladom generovania certifikatov a konfiguracii certfikacnej autority.

фото та сертифікати

Відповіді на запитання (2)

Цей репетитор допоміг відповісти на такі навчальні запитання

Slavomír D.

Containerizácia ?

Čo je to containerizácia ? aké výhody mi prinesie pri nasadzovaní aplikácie ? Ake nástroje nato môžem použiť ?

Slavomír D.

Polymorfizmus

Vedel by mi prosím niekto poradiť hru, ktorá aplikuje polymorfizmus? Potrebujem ju naprogramovať ako semestrálnu prácu. Za všetky nápady, prípade linky na inšpiráciu vopred ďakujem. :)