Angličtina metódou ktorú si obľúbiš!Filip Š.

Filip Š.
Účet overený:
anglický jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 15€ za 60 minút
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Máš problém s Angličtinou? Relax! Neexistuje človek ktorý sa nedokáže naučiť cudzí jazyk. Angličtina je skutočne ľahký jazyk v porovnaní so zvyškom :)

Ahoj volám sa Filip a veta ktorá je napísaná vyššie je moje heslo z praxe.

Vyštudoval som vysokú školu v Dánsku (medzinárodný obchod a marketing), celé štúdium prebiehalo v Anglickom jazyku a po štúdiu som sa presťahoval do Brazílie. V Brazílii učím Angličtinu už viac ako 2,5 roka. Mám skúsenosť s výučbou v jazykovej škole ako aj so súkromnými klientmi. Kategória klientov je od detí a študentov cez lekárov, právnikov, profesorov až po korporátnych manažérov. Mám skúsenosti s výčbou niekoľkých klientov naraz ako aj s individuálnou výučbou.
Cena 15€ = 60 minút
Cena 125€ = 10 hodín
Cena tiež záleží od počtu klientov

Prvá takzvaná "trial lesson" je grátis. Počas tejto hodiny sa oboznámym s klientovým problémom, vedomosťou Angličtiny a zároveň klient sa oboznámi s mojou metodológiou.

Metóda ktorú aplikujem je špecifická v tom, že študent nemusí zápasiť s gramatikou skôr objavuje nepoznané ako malé dieťa keď sa učí rozprávať.
Samozrejme inú metódu aplikujem ak už klient ropzráva Anglicky a potrebuje len nadobudnúť komfort v konverzácii.Kontaktný formulár