Ruština s Frajerkou LubkouLiubov S.

Liubov Stukowa
Účet overený:
ruský jazyk, ruština, ruský jazyk - začiatočník, ruský jazyk - pokročilý, ruský jazyk - štátna skúška, ruský jazyk - business
Bratislava, 83104
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Mate ruskú priateľku?A láskavo ste jej povedali “frajerka”, a ona sa urazila. Neviete prečo? Ak chcete vedieť – naučte sa po rusky spolu s Frajerkou Lubkou! Spolu s ňou sa dobre naučíte po rusky a už nikdy viac nebudete v trápnej situácii.
Som vysokokvalifikovaná lektorka ruštiny S ČERVENÝM DIPLOMOM, pôvodom z Ruska, a ruština je mojim materinským jazykom. U mňa sa naučíte veľmi dobre a budete pekne rozprávať po rusky. Doučujem všetky úrovne a prispôsobujem sa k znalostiam, schopnostiam, potrebám a možnostiam individuálne. Mam dlhoročné skúsenosti s vyučovaním ruštiny a profesionálny prístup voči študentom.
Vyučovanie je možné osobne v rámci Bratislavy (mám pekný priestor v Starom Meste) alebo cez Skype.
Cena 15 eur/60 min.Referencie

Jazyk sa je vždy najlepšie učiť sa s lektorom, ktorý ma vyučovaný jazyk materinský. S Ľubkou som jednoznačne spravila skvelý výber lektorky. Lekcie sú šité na mieru, podľa individuálnej potreby. Gramatika, konverzácia a voľba diskusných tém je prispôsobená záujmom žiaka a to robí lekcie ľahko vstrebateľnými. Každá hodina znamená potvrdzovanie už naučeného a rozvíjanie svojich vedomostí ďalej. Zaujímavé podporné cvičenia, flexibilnosť v čase a nachádzanie informácii pre žiaka, ktoré sú mu blízke robí z Ľubky vynikajúcu jazykovú mentorku. Určite doporučujem. Lebo dostanete oveľa viac ako očakávate.

Katarina K. - 3.3.2019

Ked sa chces naucit po rusky,Lubka je ta spravna volba.Aj ja k nej chodim na lekcie a som s nou nadmieru spokojny.

Milan S. - 1.12.2018

V tom čo robí je proste frajerka :) Výborná lektorka.

Alexandra Z. - 30.10.2018

Perfektna lektorka ktorá vie ako správne učiť.Som s ňou maximalne spokojný.Ak sa chce niekto učiť ruský jazyk tak môžem iba odporučiť.

Peter T. - 29.6.2018

Super lektorka, vždy pripravená a ochotná sa flexibilne dohodnúť na hodinách. Odporúčam! :)

Ľudmila K. - 26.6.2018

Veľmi príjemná a trpezlivá lektorka. Určite odporúčam, len jej zásluhou mal náš 12 ročný syn na konci roku z ruského jazyka jednotku. Vyučuje zo svojich originál ruských materiálov ale aj našich školských učebníc.

Erik S. - 22.6.2018

S doučovaním som maximálne spokojná a určite ho odporúčam pre všetkých, ktorí sa chcú zlepšiť v komunikácii alebo gramatike ruského jazyka. Lektorka je veľmi ochotná a priateľská, vždy má pripravené zaujímavé materiály, z ktorých sa dá veľa naučiť nielen o ruskom jazyku, ale aj o samotnej krajine a ruskej kultúre.

Magdalena M. - 20.6.2018

Veľmi milá a ochotná lektorka, vyjde v ústrety a má veľa trpezlivosti.

Barbora S. - 27.3.2018

Velmi profesionalna a prijemna lektorka

Lucia Š. - 15.1.2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu