Language & Partner

Language & Partner - jazyková škola


Web: www. *** - zobraziť
Tel.: 0918 *** - zobraziť

kontaktovať emailom

Adresa:
Legionárska 670/58
911 01 Trenčín
 


Sme jazyková škola, ktorá sa špecializuje na anglický jazyk, aj keď v našom portfóliu nájdete aj iné jazyky. Naši najmladší študenti majú 3 roky, najstarší študenti sú často ľudia z bánk, firiem a študenti verejných kurzov.

Ako jediná škola v Trenčíne poskytujeme kvalifikovaný kurz angličtiny pre právnikov, pripravujeme ich na náročnú skúšku ILEC.

Tri roky po sebe sme vyhrali súťaž o Najlepšiu jazykovú školu v Trenčianskom kraji. Stali sme sa najväčšou jazykovou školou v Trenčianskom kraji a usilovne pracujeme na tom, aby sme si úspech zaslúžili.

Od septembra 2015 otvárame aj medzinárodnú základnú školu, ktorá bude akreditovaná Cambridgeskou univerzitou a deti tak dosiahnu medzinárodne uznávané vzdelanie. Splnil sa nám ďalší sen.

Lektorky a lektori

Tatiana

Tatiana

zakladateľka
Miriam

Miriam

riaditeľka
Jana

Jana

angličtina
Ľudmila

Ľudmila

angličtina
Želmíra

Želmíra

angličtina, taliančina
Conor

Conor

angličtina
Peter

Peter

angličtina
Katarína

Katarína

angličtina
Renata

Renata

angličtina
Soňa

Soňa

angličtina
Katie

Katie

angličtina
Anna

Anna

angličtina
Dominika

Dominika

angličtina

Referencie

Aktuálne kurzy

kurzy pre mládež

Cena: 36€ - 8x45min

Rozloženie kurzu: podľa dohody

Termíny:

Stredoškolákov a vysokoškolákov už väčšinou nie je potrebné príliš "motivovať", aby kurzy navštevovali pravidelne. Vedia, čo chcú, majú svoje ciele a či už je to lepšia známka v škole, medzinárodný certifikát alebo jazyk ako hobby, naša jazyková škola je to najlepšie miesto, kde na chodbe stretnete mladých, ako sa rozprávujú s lektormi, opravujú si úlohy, pripravujú sa na ústnu skúšku, na maturitu...viac ako 260 študentov nad 16 rokov každý školský rok absolvuje naše kurzy. 96% úspešnosť na medzinárodných testoch je našou pýchou! 

Jazykové kurzy pre dospelých

Cena: 36€ - 8x45min

Rozloženie kurzu: podľa dohody

Termíny:

Ak ste raz dospelý, máte prácu, kolegov, rodinu, záľuby a ...málo času sa učiť jazyk. Často začnete, ale potom motivácia ochabne a kurz ukončíte...a o nejaký čas začínate opäť. Kurzy pre dospelých sa u nás konajú raz do týžňa, dve vyučovacie hodiny. Ak sa potrebujete jazyk naučiť rýchlejšie, ponúkame Vám hodiny facef:face. Motivujeme, vytvárame kolektívy, snažíme sa nielen učiť, ale udržať skupinu ako tím spolubojvníkov. Zaujala vás ponuka vzdelávacieho centra? Neváhajte a priamo ich kontaktujte.
Osloviť priamo firmu Language & Partner

Pozrieť kontakty Language & Partner