Rodená Chorvátka bez slovenského pôvodu a vyštudovaná lektorkaMaria H.

Maria Hrvatić
Účet overený:
chorvátčina, chorvátsky jazyk, hrvatski, Croatian, srbčina, Srbský jazyk
Bratislava, Košice, Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
25€ - 25€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Bok! Zovem se Maria, rođena sam Hrvatica bez slovenského pôvodu, prvých 25 rokov života som strávila len v Chorvátsku a vyštudovala som chorvátčinu na Filozofickej fakulte. Moja jazyková úroveň slovenčiny je C1/C2-veľmi pokročilý - takže netreba sa bat', ovládam obidva jazyky plynule ;)

Moje motto: Vyučovať s láskou ❤️❤️❤️

Rada naučím/doučím chorvátčinu – začiatočníkov aj pokročilých (od A1 do C2) – ľahkou, rýchlou a zábavnou formou a hlavne s rýchlym výsledkom - od prvého dňa vieš hovoriť ;). Mám referencie a spokojných klientov (pozri nižšie).

Kontakt - cez tento profil alebo maria.hrvatic@internationals.sk, odpoviem rýchlo

Okrem gramatiky a konverzácií so mnou absolvuješ aj „virtuálnu cestu“ krásami chorvátskeho pobrežia a vnútrozemia, kultúrou, národné jedlá a zvyky ľudí žijúcich v tejto krajine a pokiaľ budeš chcieť, naučím ťa, aj, ako spoznať čerstvú rybu, kvalitný olivový olej alebo, ako urobiť dobré “lignje za žaru” a viem ti, aj pomôcť rozbehnúť business v Chorvátsku. Využívam rôzne mnemotechnické pomôcky, aby som Ti uľahčila pamätanie si jazyka. Zbytočne Ťa nebudem zaťažovať, ale snažím sa, čo najšetrnejším, systematickým spôsobom položiť či upevniť základy a pomôcť Ti vybudovať si k chorvátčine pozitívny vzťah cez objavovanie jej najzaujímavejších a najmagickejších stránok.

Plynule ovládam niekoľko svetových jazykov, preto lekcie môžu byť vo viacerých variantoch: z chorvátčiny do slovenčiny, angličtiny, taliančiny alebo nemčiny a viem vas okrem chorvátčiny doucit aj tieto jazyky - az do urovene B2. Doučujem individuálne aj skupinovo už 12. rok vďaka čomu mám bohaté skúsenosti so študentmi rôznych vekových kategórií a tiež národností a robím to len pretože ma to veľmi baví. Kto má pozná, vie, že sa nudiť nebude a že prinútim rozprávať aj nemého. Ako bonus požičiavam zadarmo filmy, knihy a časopisy ;)

Ceny:

Kym to mate castejsie a lekcii vam trvajú dlhšie, je to lacnejšie. Faktúry vystavujem. Ceny pre samostatne lekcii su vždy drahšie ako tie ktore si pretplatis (takto sa da ustetrit az do 30%, ak más zaujem o preplatenie pozri tuto detailný cennik---> https://drive.google.com/file/d/15B0br4pdLWAvsL5HuASNMeRqffVmMSEO/view

Ceny pre samostatne lekcii ktore platis kazdy krat po lekcii
- 25 eur 60 min, 35 eur za 90 min (60 min je 22 eur) , 46 eur za 120 min (60 min je 23 eur)– toto všetko ak Vy prídete ku mne (Ružinov), ak ja prídem ku Vám uctujem si 1 Euro pre kazdy prejazdený kilometer od Ruzinovu v každom smere). Lekcie cez skype sú o 15% lacnejšie ako bežné lekcie, treba odpocitat 15% od uvedených cien

- firemná chorvátčina v sídle firmy - 30 eur 60 min, 40 eur 90 min + prejazdené km

Ak je na lekcii 2 alebo viac osob, poplatok je dalsch 8 eur na kazdu osobu za lekciu a hodinu (ie 8 eur za 60 min, 12 eur za 90 min) atd.


KTO MÁ CHCE SLEDOVAŤ NA FB stránka sa volá
Milovníci Chorvátska: https://www.facebook.com/MilovniciChorvatska


Zostrihané video z môjho Inkognita kde som vystúpila ako ucitel'ka chorvátčiny si mozes pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=qbz0Y1XGvOM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2DFLluqPcmqzfVkdFrf4VgMFMXwSpCNMe-IwkIBaEogTnRIbnTpphbU1AReferencie

Mária ma učila srbský jazyk jeden rok od úplných začiatkov. Môžem ju odporučiť ako začiatočníkom tak aj mierne pokročilým. Obsah hodiny vždy prispôsobila mojim požiadavkám, a termíny hodín mojej práci. Páčilo sa mi, že ak sme nemohli mať hodinu osobne kvôli mojej práci, tak sme to "dobiehali" večer cez Skype. Mária ma naučila to, že cez Skype si hodinu môžeme "nahrať" a potom neskôr si ju po stiahnutí do PC prehrávať ako opakovanie. Mária používa originálne srbské učebnice srbského jazyka (aj s nahrávkami) ktorých obsah ja považujem za veľmi relevantný dospelému človeku, ktorý je zamestnaný a chce sa učiť srbsky nie preto že by tam išiel študovať, ale preto že tam potrebuje ísť pracovne. Ak som si však doniesol svoju vlastnú tému, v pohode išli učebnice bokom a sústredili sme sa na to čo som práve vtedy potreboval. Je nesmierne trpezlivá a vie byť nad vecou aj keď 5 krát za hodinu použijem nesprávnu koncovku 3 pádu množného čísla ženského rodu. Vie odporučiť mnoho užitočných video linkov, ktorých sledovanie pomáha nabrať do "ucha" srbčinu. Máriu určite odporúčam. Jano

Ján B. - 7. 6. 2019

Maria je vynikajuca ucitelka a skvely, dobrosrdecny clovek :) Hovori viacerymi jazykmi, co je velka vyhoda. Vrelo ju odporucam.Je to profesionalka :)

Zuzana N. - 11. 1. 2019

Hodiny s Máriou sú prínosom pre moju chorvatčinu ale aj sebarozvoj. Bavíme sa o veciach, ktoré ma zaujímajú a ani neviem ako ubehne hodina. Skúšala som predtým aj jazykovú školu a hodiny s lektorom, no tieto hodiny presahujú kvalitou všetko čo som doteraz vyskúšala. Oceňujem profesionálny a zodpovedný prístup a možnosť hodín cez skype. Vrelo odporúčam :-)

Natalia B. - 9. 1. 2019

Skype hodiny s Mariou sú vysoko profesionálne s ústretovým a srdečným prístupom. Veľmi oceňujem jej metódy vyučovania, ktoré študenta naozaj prenesú mysľou do Chorvatska, či už jazykom, alebo rozprávaním o zvyklostiach v Chorvatsku. Pre mňa je bezkonkurenčna a odporúčam jej lekcie pre všetkých, ktorí sa chcú poctivo a s vysokou kvalitou venovať chorvatskemu jazyku od akejkoľvek úrovne. Je obdivuhodné ako dokáže študenta povzbudiť a motivovať, čím sa výučba stáva oveľa efektívnejšou a progres je omnoho rýchlejší ako v bežných školách, či jazykovkách! SI TOP! Keby sa dalo, tak by som pridala viac ako 5 hviezdičiek k jednotlivým hodnotenia. Len tak ďalej :-)

Natalia B. - 27. 9. 2018

Skvele hodiny chorvatstiny, skvelá lektorka, hodina mi príde veľmi náučná, a aj forma ktorou Mária vyučuje je super. Výukové materiály sú zrozumiteľne pre začiatočníkov, a tak je radosť učiť sa tento krásny jazyk.

Peter K. - 17. 9. 2018

Mária je perfektná učiteľka ktorá pristupuje individuálne ku každému žiakovi.Môzmem vrelo odporučit každému kto sa chce naučit chorvátsky.

Veronika M. - 21. 10. 2017

I had a great experience working with Maria. She is very kind, open-minded person and of course a fantastic teacher. We sorted out all the language problems I had with Croatian..Definitely satisfied. If I had any questions in any Croatian language area I would book a session with Maria.

Lucy T. - 10. 10. 2017

Perfektné hodiny chorvatciny, Maria je skvelá lektorka, vie človeka motivovať, má profesionálny prístup a vždy má pripravenú hodinu.

Eva S. - 10. 10. 2017

"Veľmi šikovná, trpezlivá a vždy pripravená. Dá sa povedať že najlepšia doučovateľka akú som mal. Hodiny boli super. Nikdy som na nijakej hodine toľko nekomunikoval ako teraz, čo je úplne super. "

Martin S. - 9. 10. 2017

Maria je výborná učiteľka a odborníčka. Mám skvelý pocit z každej hodiny doučovania. Ďakujem.

Maria H. - 4. 10. 2017

Maria je super profesorica

Zuzana - 14. 8. 2017

Maria je veľká šikovnica. Hodiny Chorvátstiny splnili moje očakávania :)

Renata L. - 26. 7. 2017

Mária je skvelá učiteľka. Perfektný osobný prístup a pripravenosť na hodiny. Veľmi oceňujem, že ako rodená Chorvátka, Vás naučí mnoho vecí o Chorvátsku, ktoré sú známe len miestnym ľuďom. Určite Máriu odporúčam, ako úplným začiatočníkom, tak aj pokročilým.

Matej P. - 13. 7. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu