study questions

Študijné otázky

Rýchla pomoc s príkladom na domácu úlohu
alebo
Anonymný autor

Rozpustnosť

Ešte poprosím o pomoc s týmto príkladom. Ďakujem

Anonymný autor

Kombinatorika, príklad

Dobrý deň, mohol by mi niekto pomôcť s týmto príkladom? Výsledok by mal byť 5040, ale akosi sa k nemu neviem dopracovať. Príklad: V triede sa vyučuje 10 predmetov. V utorok je 6 vyučovacích hodín, na každej sa vyučuje iný predmet. Koľkými spôsobmi možno zostaviť utorňajší rozvrh?

Anonymný autor

Konštanta rozpustnosti

Prosím poraďte mi ako na tento príklad, neviem ako začať a postupovať ďalej. Ďakujem.

Anonymný autor

Publicistický štýl

Dobrý deň prajem! Vedel by mi prosím, niekto poradiť s danou otázkou? Rada by som tiež vedela aky je rozdiel medzi editoriálom a úvodníkom. Ďakujem.

Anonymný autor

Výpočet koncentrácie

Prosím pomôžte mi s týmto. Ďakujem K 400 ml 85 %-ného (w%) roztoku kyseliny sírovej s hustotou 1,8g/cm3 sme pridali 800 ml vody. Aká je koncentrácia pôvodného roztoku H2SO4 a roztoku po zriedení?

Anonymný autor

Elektrotechnika

Prečo sa UAC nerovná U4? Respektíve, ako určiť či sa UAC( alebo iný prvok metody uzlových napati) rovná zdroju napatia v tomto úseku?

Anonymný autor

Ako zistiť najkratšiu cestu pomocou Dijkstrovho algoritmu?

Vedel by mi prosím niekto poradiť s riešením nasledovnej úlohy? Výstupom Dijkstrovho algoritmu je aj pole, v ktorom si pre jednotlivé vrcholy grafu pamätáme predchodcu na nájdenej najkratšej ceste. Uvažujme, že pole predchodcov p obsahuje informáciu o najkratšej ceste v grafe s piatimi vrcholmi…

Anonymný autor

chemicka kinetika

Pomohli by ste mi s ulohou? dakujem