Učím klasickú kresbu rôznymi grafickými materiálmi, linorit. Ponúkam kurzy akademickéj kresby, akvarelu. Aj pre začatočnikov.Denis B.

Denis Borodayev
Účet overený:
kresba, kreslenie, maľba, akvarel, výtvarné umenie, výtvarná výchova, grafický dizajn, plastická anatómia.
Košice
7€ - 10€ za 60 minút
večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Profesionálny grafik a umelec. Vyštudoval som strednú umelecko-priemyselnú školu v Charkove (1987 – 1991), odbor dekoračný dizajnér a ilustrátor knihy. Od roku 1992 po rok 1997 som študoval na Charkovskej akadémii dizajnu a výtvarných umení, odbor grafický dizajn. Tam som takiež absolvoval postgraduálne doktorandské štúdium (2000 – 2004) a obhájil som dizertačnú prácu. Mám vedeckú hodnosť Kandidáta umeleckých vied, odbor – dizajn (PhD). Mám veľkú prax v kreslení /portrét, krajina, zátišie.../.Referencie

Denis je skvelý doučovateľ. Má výborný prístup k deťom, môj syn sa pod jeho vedením veľmi zlešil v kresbe. Bavilo ho na hodiny chodiť, na každú jednu sa veľmi tešil. Dokonca svojím nadšením “nakazil” aj svojho mladšieho brata a nakoniec na kreslenie k Denisovi chodili obaja. Som veľmi rada, že sme našli takého doučovateľa ako je Denis. Chlapci sa uz teraz tešia na to, keď k nemu zasa v decembri pôjdu na hodiny kreslenia. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalej.

Silvia D. - 9. 8. 2019

Velmi profesionalny, ludsky a zodpovedny pristup.Doucoval moju 10 rocnu dceru Akvarely cez leto.Boli sme velmi spokojne a urcite ho odporucam kazdemu !

Viera K. - 10. 9. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu