Paula Z.

Paula Záhradníková
Účet overený:
angličtina, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk, prijímacie pohovory z angličtiny
Celé Slovensko, 82101
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
60% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam lekcie Angličtiny cez Skype = konverzácie, prípravy na certifikáty, Callan method, doučovanie atď. Všetko zábavnou formou v priateľskom prostredí :)
Mám 26 rokov, 6 ročnú prax, vyštudovala som učiteľstvo Angličtiny a Angličtinu v odbornej komunikácií, mám FCE certifikát. Rada sa prispôsobím Vašim požiadavkám a návrhom.Referencie

Po 2 rokoch angličtiny s Paulou sme sa rozhodli, že syna v zahraničí zapíšeme do anglickej školy. Dnes má syn 11 rokov, študuje na ISF International school of Florence a my ani na moment nepochybujeme o tom, že najväčšiu zásluhu na tom má práve jeho prvá učiteľka angličtiny. Som rada, že žijeme v dobe internetu a môžeme pokračovať v súkromných konzultáciách cez Skype.

Kateřina S. - 22.10.2017

Výborne pripraví na anglické certifikáty FCE a CAE. Je milá, ochotná, prispôsobivá, všetko krásne a zrozumiteľne vysvetlí a naučí. Jej hodinám nie je čo vytknúť a sú vhodné pre deti aj dospelých. Rozhodne odporúčam!

Týna - 17.10.2017

Ďakujem Paule za úžasné hodiny angličtiny. Vyskúšala som Callanovu metódu, čo je podľa mňa veľmi efektívny systém pre začiatok. Myslím, že som sa veľa rozhovorila a naučila sa automaticky princípy zostavovania viet, tak aby som o skladbe nemusela dlho premýšľať. Lekcia AJ s Paulou je ako príjemné posedenie pri káve s kamarátkou, aj keď sme každá v inom meste a hovoríme spolu cez Skype.

Irena Š. - 27.9.2017

Je to skvelé. Jedna hodina s lektorkou pripraví chlapcov na tri hodiny angličtiny v škole. Učia sa podľa školskej učebnice a vždy majú pripravené aj ďalšie materiály na precvičenie. Som veľmi spokojná a vrelo odporúčam.

Paula Z. - 20.9.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu