Natália Š.

Natália Šebestová
Účet overený:
nemecký jazyk, nemecký jazyk - zš, nemecký jazyk - začiatočník
Bratislava, Michalovce, 841 04, 07101
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj volám sa Natália, mám 22 rokov a mojou záľubou sú jazyky. Som študentkou Univerzity Komenského a momentálne píšem po nemecky aj bakalárku . Študujem tlmočníctvo a prekladateľstvo v odbore nemecký jazyk a kultúra - fínsky jazyk a kultúra. Moja momentálna jazyková úroveň nemčiny je C1. Toto leto som tiež absolvovala mesačný intenzívny letný jazykový kurz na univerzite Leuphana v nemeckom meste Lüneburg. Som tiež držiteľkou certifikátu DSD I. a tiež DSD II.
(Deutsches Sprachdiplom)
Jazykom sa venujem naozaj intenzívne a rada by som svoje poznatky odovzdala aj ďalej vašim ratolestiam. S doučovaním mám skúsenosti a učiť nemčinu ma veľmi baví. Vašim deťom pomôžem s gramatikou, písaním no hlavne budeme na hodinách konverzovať. Čo je dôležitejšie než naučiť sa komunikovať v cudzom jazyku a odbúrať tiež blok alebo stres z chýb? To všetko spolu určite prekonáme :)

Budem sa tešiť.
Also, bis bald! :)Referencie

Natália ma doučuje len pár mesiacov, ale za ten čas som na sebe postrehla neskutočné zlepšenie. Je veľmi milá a hlavne ma motivuje učiť sa. Vďaka nej som prekonala strach z rozprávania. Má priateľský prístup k učeniu, zábavne spolu konverzujeme na rôzne témy a tak si rozširujem slovnú zásobu. Na každú hodinu mi pripraví niečo nové. Takže určite odporúčam!

Sára J. - 6.5.2018

Natalia is teaching me for 6 months. We talk a lot, read text and do grammar. She is correcting my homework always and explaining my mistakes. She is very nice, kind helpful. This lessons are pleasure for me. I fully recommend !

Katarzyna P. - 25.2.2018

Nataliu odporucam ako milu mladu profesionalnu doucovatelku. Moj takmer 15-rocny syn sa vdaka nej posunul k zaujmu o nemecky jazyk a vyslednu znamku si zlepsil o dva stupne. Pre deti na ZS odporucam viac ako starsieho profesionala kedze islo o priatelsky pristup. V tomto veku je ziaka rozhodujuce zaujat a nie nutit. Dvojka na vysvedceni je dokaz vhodne zvolenej doucovatelky. Som vdacna.

Petra K. - 14.2.2018

S Nataliou sme boli velmi spokojni (ja aj syn, ktoreho doucovala). Na kazdu hodinu sa svedomito pripravila, dokazala zaujat mojho syna a na kazdu hodinu s nou sa velmi tesil. Jej pristup je prijemny a zabavnou formou dokaze viest celu hodinu. Mozem ju len odporucit

Ivana K. - 10.9.2017

Natália k nám chodievala celý druhý polrok doučovať dcéru z nemčiny, je flexibilná a vedela sa nám vždy prispôsobiť. Zo 4 na polroka sme to vytiahli na 2 na konci roka, čo si myslím je dostatočné zhodnotenie jej práce doučovateľky. Obsah hodín a prípravu neviem vyhodnotiť, keďže som celý proces nechávala na Natáliu... výsledky však určite stoja za to. Môžem len odporúčať!

Mária B. - 5.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu