Natália Š.

Natália Šebestová
Účet overený:
 nemecký jazyk, nemecký jazyk - zš, nemecký jazyk - začiatočník
 Bratislava, Michalovce
 841 04 (Bratislava), 071 01 (Michalovce)
  10€ - 13€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  57% zodpovedaných správ
  8h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj volám sa Natália, mám 21 rokov a mojou záľubou sú jazyky. Som študentkou Univerzity Komenského a tento rok ma čaká bakalárka. Študujem tlmočníctvo a prekladateľstvo v odbore nemecký jazyk a kultúra - fínsky jazyk a kultúra. Moja momentálna jazyková úroveň nemčiny je C1. Toto leto som tiež absolvovala mesačný intenzívny letný jazykový kurz na univerzite Leuphana v nemeckom meste Lüneburg. Som tiež držiteľkou certifikátu DSD I. a tiež DSD II.
(Deutsches Sprachdiplom)
Jazykom sa venujem naozaj intenzívne a rada by som svoje poznatky odovzdala aj ďalej vašim ratolestiam. S doučovaním mám skúsenosti a učiť nemčinu ma veľmi baví. Vašim deťom pomôžem s gramatikou, písaním no hlavne budeme na hodinách konverzovať. Čo je dôležitejšie než naučiť sa komunikovať v cudzom jazyku a odbúrať tiež blok alebo stres z chýb? To všetko spolu určite prekonáme :)

Budem sa tešiť.
Also, bis bald! :)Referencie

S Nataliou sme boli velmi spokojni (ja aj syn, ktoreho doucovala). Na kazdu hodinu sa svedomito pripravila, dokazala zaujat mojho syna a na kazdu hodinu s nou sa velmi tesil. Jej pristup je prijemny a zabavnou formou dokaze viest celu hodinu. Mozem ju len odporucit

Ivana K. - 10.9.2017

Natália k nám chodievala celý druhý polrok doučovať dcéru z nemčiny, je flexibilná a vedela sa nám vždy prispôsobiť. Zo 4 na polroka sme to vytiahli na 2 na konci roka, čo si myslím je dostatočné zhodnotenie jej práce doučovateľky. Obsah hodín a prípravu neviem vyhodnotiť, keďže som celý proces nechávala na Natáliu... výsledky však určite stoja za to. Môžem len odporúčať!

Mária B. - 5.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu