Naučím aj tých, čo si neveria.Soňa Š.

Soňa Šimeková
Účet overený:
anglický jazyk
Martin, Vrútky, Lipovec, 03601
100% zodpovedaných správ
7h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam kvalitné, účinné a bestresové doučovanie anglického jazyka.
Preferujem stredoškolákov, ale viem dobre pracovať aj s dospelými a deťmi. Celý život učím na strednej škole a určite dokážem naučiť aj tých, čo si neveria.
Príprava na štátne skúšky, maturitné skúšky,
Doučujem úroveň A1 - C1.Referencie

Výborná lektorka, ktorú mi odporučili priatelia a ja bez váhania odporúčam ďalej. Jej štýl výučby, vysvetlenie gramatiky, profesionálny prístup, ľudskosť a priateľskosť ma každú lekciu posúvajú dopredu.

Katarína S. - 8. 1. 2018

Super učiteľka, lepšiu si človek ani nemôže priať. "Je správne na svojom mieste". Kto sa ku nej prihlási, neoľutuje. Vie sa vžiť do role poslucháča a študenta zároveň. Jej výklad je podrobný a správny. Podľa situácie vie vycítiť, čo študent potrebuje. Je trpezlivá, priateľská a veľmi šikovná. Proste "Super učiteľka".

Alena K. - 27. 12. 2017

Zaujímavé lekcie anglického jazyka, žiadna nuda. Veľmi trpezlivý a individuálny prístup pani učiteľky v rámci skupiny. Témy lekcií rozšírené nad rámec ponuky učebnice. Precvičovanie výslovnosti pomocou textov známych piesní. Opakovanie fráz a slovnej zásoby pomocou konverzácie v skupine s použitím variácií na rôzne témy. Môžem odporučiť všetkým záujemcom o výuku.

Richard Š. - 22. 12. 2017

Spôsob vedenia výučby je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Výklad gramatiky je podávaný jasne a zrozumiteľne a vďaka ľudskému prístupu študenti strácajú zábrany hovoriť hneď od začiatku, čo je veľkou výhodou pre výučbu jazyka. Môžem doporučiť všetkým vekovým kategóriám. Sama mám kladnú osobnú skúsenosť výučby v zmiešanom kolektíve.

Ľudmila B. - 21. 12. 2017

Výborná učiteľka cudzieho jazyka s ľudským prístupom, zrozumiteľným vysvetľovaním, trpezlivosťou. Je schopná z človeka "vydolovať" aj to, o čom si myslí, že nevie a študenta povzbudí a zvýši tak jeho sebavedomie. Vyučovanie prebieha v príjemnej atmosfére, bez stresu a v pohode.

Daniela G. - 20. 12. 2017

Na základe vlastných skúseností jednoznačne odporúčam.Veľmi dobrý spôsob výučby zameraný na komunikáciu, ktorá je pri jazyku najdôležitejšia. Vynikajúca schopnosť učivo vysvetliť zrozumiteľne, nechýba milý a ľudský prístup. Žiaden stres a pohoda pri výučbe, takto si predstavujem ideálneho učiteľa jazyka.

Katarina M. - 19. 12. 2017

Môžem len odporučiť. Výborný spôsob výučby angličtiny, ktorý je zameraný na komunikovanie, angličtina na vysokej úrovne, ale podávaná zrozumiteľne aj pre menej chápavých, pohoda pri výučbe.

Anna H. - 19. 12. 2017

Najlepsie doucovanie, vysoka uroven vyucby a zaroven profesionalny a ludsky pristup.

Jana M. - 18. 12. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu