Jarmila P.

Jarmila Petriľáková
Účet overený:
anglický jazyk
Stará Ľubovňa, 064 01
Doučuje aj cez skype / internet
40% zodpovedaných správ
27h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :) Volám sa Jarka a som absolventkou magisterského stupňa v odbore anglický jazyk a literatúra na Prešovskej univerzite. Mám skúsenosti s doučovaním žiakov a študentov rôznych vekových kategórii. Okrem toho pôsobím v dvoch jazykových školách. Neváhajte ma kontaktovať :) Cena dohodou. Doučovanie možné aj cez skype :)Referencie

Ďakujem veľmi pekne za skvelé hodiny angličtiny. Odkedy som začala chodiť na hodiny tak nemám strach z rozprávania. Pani učiteľka vie výborne vysvetliť gramatiku, veľa komunikuje v anglickom jazyku a tiež mi odovzdala veľa študijných materiálov, z ktorých sa veľmi dobre učí. Jej hodiny sú veľmi zaujímavé. Vďaka jej hodinám sa mi zlepšili známky a začala ma konečne baviť angličtina. Ďakujem ešte raz.

Katarína R. - 28. 10. 2018

S lektorkou Jarkou som sa výborne pripravila na maturitnú skúšku z anglického jazyka, ktorú som zvládla ľavou zadnou. Za rok mi vysvetlila gramatiku a potrebné maturitné okruhy.Má výborný prístup, vždy si na každú hodinu pripravila pre mňa zaujímavé materiálu ku danej téme. Páčil sa mi jej láskavý a trpezlivý prístup. Všetkým vrelo odporúčam.

Dominika M. - 12. 6. 2018

Pekný večer, ďakujem aj s odstupom času sa dôslednú prípravu z AJ pre dvojičky. Cez letné prázdniny im poslúžila dokonale.

Renáta H. - 4. 10. 2017

Prístup lektorky Jarmilky k výučbe mi vyhovuje, nakoľko aktívne reaguje na moje podnety a požiadavky, pripravuje materiály v písomnej forme a výrazne mi pomáha napredovat v opakovaní mojej/už zabudnutej/ slovnej zásoby.Taktiež sú jej hodiny veľa o konverzácii, čo mne osobne vyhovuje, tým viacej rozvyjam svoju slovnu zásobu . Páči sa mi pohoda, ktorá vládne na hodinách. Slečna Jarmila je celý čas usmievavá a motivujúca, dáva dosť času aby sa človek rozpamätal. Som veľmi spokojná, môžem len doporučiť.

Gabriela P. - 23. 6. 2017

Slečnu Jarku môžme len a len odporučiť. Keďže sme boli maturantky, tak sme sa pripravovali na maturitu. Najprv sme si prešli gramatiku a neskôr testy a konverzáciu. Výborny postup a prístup pri hodinách. Slečna Jarka je veľmi milá, trpezlivá. Vždy vopred pripravená na hodinu.

Elena H. - 9. 6. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu