Natália V.

Natália Vadíkova
Účet overený:
angličtina, arabské písmo
Piestany, 92101
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
60% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

(Mometálne som pracovne v Grécku avšak do 15.6. učím na skype :) a od septembra už znova aj osobne) Som študentka prekladateľstva/tlmočníctva na Univerzite Komenského v BA.(arabský jazyk a kultúra / anglický jazyk a kultúra.
Angličtine sa venujem aktívne každý deň, beriem ju v podstate ako svoj druhý jazyk. Nejaký čas som strávila v Anglicku a Škótsku , taktiež v ďalších krajinách v ktorých sa intenzívne jazyk používa - Island. Venujem sa a poskytujem hlavne konverzačné hodiny, orientujem sa aj na špecifické témy ako je história,literatúra,kultúra a geografia, avšak gramatika tiež nie je problém.; okrem angličtiny učím aj arabské písmo a čítanie - ktoré sú dôležitým základom pre ďalšie štúdium arabčiny
Skúsenosti s učením mám.
Zmaturovala som na úrovni C1.
Budem sa tešiť ak ma kontaktujete a budem Vám môcť priateľským spôsobom posunúť moje znalosti a naučiť Vás niečo nové :)

Feel free to contact me, english is easy and fun! :)Referencie

Velmi profesionalny pristup, bohata priprava materialov na hodinu, vyborne znalosti anglickeho jazyka, prisposobiva podla potrieb ziaka. Velmi doporucujem ako zaciatocnikom, tak aj pokrocilym na vyssej urovni.

Feri O. - 18.3.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu