Terézia K.

Terézia Kunáková
Účet overený:
 anglický jazyk, angličtina - konverzácia, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk a literatúra, švédsky jazyk, švédčina- začiatočník, literatúra
  Krems an der Donau
  6€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  75% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :) Volám sa Tereza a pochádzam z Nitry, kde som úspešne vyštudovala gymnázium. Vždy som sa zaujímala o jazyky a spoznávanie iných kultúr tak som po maturite šla študovať na University College London, odbor Scandinavian Studies. Vyše roka som žila, študovala a pracovala v Londýne a momentálne študujem na Rakúskej univerzite IMC Fachschule Krems, odbor Export oriented management, ktorý taktiež študujem v angličtine. Mám skúsenosti s doučovaním mladých ľudí, s ktorými sa venujem prevažne konverzáciám, príprave na maturitu alebo jazykové skúšky (ja sama som pred dvoma rokmi úspešne absolvovala skúšky IELTS na úroveň C1) no rada budem doučovať všetky vekové kategórie a všetky úrovne angličtiny.
Švédčinu som študovala jeden rok, preto budem ponúkať len nejaké tie úvodné hodiny pre ľudí čo sa o Švédčinu alebo Švédsko samotné zaujímajú.
Nakoľko bývam v Rakúsku doučovanie budem ponúkať hlavne cez Skype, no pár krát do mesiaca sa vyskytujem aj v NR, hlavne počas prázdnin a víkendov, takže sa vieme dohodnúť aj na občasnom osobnom stretnutí.
Doučovanie beriem ako hobby, nie prácu, pretože angličtinu milujem. Rada pomôžem aj s domácimi úlohami, Plus, prvú hodinu ponúkam zdarma :)Referencie

Od začiatku mojej výuky sa moja konverzácia zlepšila z B1+ na B2,je to chválihodný pokrok a trvalo mi to približne mesiac,nemám žiadné výhrady, ako učiteľka je dokonca aj milá a kamarátska,čo nie je vôbec samozrejmosť a vážim si takých ľudí ktorým nejde len o peniaze a vedia naučiť za mňa je to 2ka ako výsledná známka celého doučovania :)

Andrej P. - 22.11.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu