Patrícia M.

Patrícia Mochťáková
Účet overený:
anglický jazyk, ruský jazyk
Pezinok, 90203
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

...študenti, deti, dospelí, businessmen-i, businessmen-ky :).... na rôznom vedomostnom stupni ovládania anglického jazyka.... či už začiatočník, formou hry, každodenná komunikácia, príprava na matury atď. ... mám záujem doučovať angličtinu kohokoľvek na akejkoľvek úrovni akýmkoľvek spôsobom... individuálne čo komu vyhovuje :)

Taktiež poskytnem pevné základy do sveta ruského jazyka. Čítanie, písanie, gramatika, lingvistika, literatúra..... Či už deťom, dospelým alebo študentom.

Cestujem po celom svete, čiže som v ustavičnom aktívnom kontakte s anglickým jazykom takmer na denno-dennej báze. Pracovala som sedem rokov v UK ako stewardess-ka, čiže anglický jazyk ovládam na vyššej úrovni. Rok som strávila v NY, USA nie v slovenskej komunite ;)... Táto skúsenosť moje jazykové zdatnosti vytvarovala a vybrúsila. A v neposlednom rade, mám skončenú vysokú školu UKF Nitra v odbore prekladateľstvo/tlmočníctvo anglický/ruský jazyk, čo tiež určite prispelo k dosiahnutému stupňu ovládania jazykov ;) Aj keď poznávanie sveta je škola na nezaplatenie.... Rok som počas vysokoškolského štúdia študovala ruštinu v Moskve, RF. ...skúsenosť na nezaplatenie nielen kvôli prirodzenému sklzu do samotnej ruštiny z toho lingvistického hľadiska, ale aj kvôli bližšiemu zoznámeniu sa s Ruskom ako krajinou ,jeho kultúrou, (ktorá je fakticky silná), tradíciami, mentalitou ľudí, históriou atď.

Rada by som svoje skúsenosti, zážitky a najmä vedomosti predala ďalej tým, ktorí o ne majú záujem :)Kontaktný formulár


Napísať referenciu