Profesionálna výuka a doučovanie angličtiny a slovenčiny v Poprade, osobne alebo cez Skype.Adela T.

Adela Trusková
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
Poprad a okolie, 05801
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
10h priemerná rýchlosť odpovede

Ste večný začiatočník, chcete sa zdokonaliť v angličtine alebo potrebuje Vaše dieťa doučovanie? Máte záujem o hodiny cez Skype alebo osobne, v termíne, ktorý Vám vyhovuje? Presvedčím Vás, že angličtiny sa netreba báť a učenie jazyka môže byť zábavné.
Som lektorka a stredoškolská učiteľka angličtiny a slovenčiny, žila som vo Veľkej Británii. Mám viacročné skúsenosti s výukou angličtiny dospelých vo firmách a v jazykových školách, a tiež na gymnáziu, strednej a základnej škole. Pripravujem žiakov na prijímačky na osemročné gymnáziá, stredné školy a na maturitu. Rada Vám pripravím individuálny študijný plán "šitý na mieru" podľa Vašich požiadaviek a hodiny prispôsobím Vašim individuálnym potrebám.Referencie

Veľmi odporúčam tuto lektorku, potrebovala som oprášiť angličtinu a už po pár hodinách začínam hovoriť takmer plynule a určite budem pokračovať. Páči sa mi individuálny prístup a že príde za mnou až domov v termínoch ktoré mi vyhovujú.

Zuzka D. - 12.6.2018

Priateľská, kompetentná pani učiteľka. Veľmi trpezlivý prístup. Ďakujem za pomoc :) A odporúčam!

Silvia B. - 23.5.2018

Veľmi príjemná pani,ktorá dokáže vysvetliť žiakovi svojím spôsobom angličtinu lepšie ako učiteľ v škole. S doučovaním som spokojná.

Helenka Š. - 23.5.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu