Doučovanie hudobnej teórie, hry na gitare, klavíri a akordeóneJakub K.

Jakub Krajňák
Účet overený:
gitara, klavír, keyboard, akordeón, hudobná teória
Košice, Sečovce, 04001, 07801
8€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
25% zodpovedaných správ
23h priemerná rýchlosť odpovede

Prosím kontaktujte ma iba priamo na e-mailovej adrese jkrajnak1@gmail.com!

Som študentom šiesteho ročníka na Konzervatóriu Jozefa Adamoviča v Košiciach. Hudbe sa venujem od svojich šiestich rokov. Sedem rokov som študoval akordeón a bicie nástroje na ZUŠ. Neskôr som sa pustil aj do elektrickej gitary a po skončení základnej školy som bol prijatý na konzervatórium na klasickú gitaru. Ako povinný predmet som mal aj klavír, ktorý ma začal baviť natoľko, že som si postupne pripravil repertoár hodný na prijímacie skúšky na vysokú školu. Našu školu som reprezentoval či už so školskou kapelou, v ktorej som hral na elektrickej gitare alebo v duu, v ktorom som doprevádzal speváčku na akustickej gitare a spieval.
V súčasnosti popri štúdiu vyššieho odborného stupňa učím na dvoch ZUŠ gitaru a klavír. Som členom poprockovej kapely, v ktorej hrám na basovej a elektrickej gitare. Tento školský rok som sa pripravoval na vysokú školu na odbor džezová gitara, takže mi nie sú cudzie ani džezové akordy či improvizácia.
Ak potrebujete doučovanie z hudobnej teórie, chcete začať od základov alebo sa zdokonaliť v hre na niektorý z uvedených hudobných nástrojov, neváhajte sa mi ozvať. Bývam blízko Sečoviec, avšak pravidelne dochádzam do Košíc, takže nemám problém chodiť za študentom do Košíc alebo Sečoviec a ich okolia.Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu