Kvalitné doučovanie s kvalifikovaným a skúseným lektoromÉtui Y.

Étui Yannyk
Účet overený:
francúzsky jazyk - štátna skúška, francúzsky jazyk - business, francúzsky jazyk - konverzácia, francúzska literatúra, francúzske dejiny, francúzska politika a kultúra, francúzsky jazyk
Bratislava, 81107
Doučuje aj cez skype / internet
11€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Francúzštine sa venujem už mnoho rokov. Mám štátnicu z tohto jazyka a poznám mentalitu ľudí, pre ktorých je francúzština rodnou rečou. Na univerzite som s červeným diplomom vyštudoval francúzsky jazyk a v zahraničí som študoval francúzsku literatúru. Pracoval som aj v rádiu RSI v RTVS ako redaktor vo francúzskej sekcii a som taktiež členom francúzskeho divadla v Bratislave. Najčastejšie doučujem v centre mesta (Blumentálska,10), ale na mieste stretnutia sa dá aj dohodnúť. Materiál k výučbe dodávam ZADARMO.
Jednu z mojich rozhlasových relácií si môžete vypočuť tu (začína od 5:40):
https://frrsi.rtvs.sk/clanky/159005/la-slovaquie-en-direct-magazine-en-francais-sur-la-slovaquie-14-03-18

PRVÁ LEKCIA JE ZDARMA!
(PS: cez stránku "doučma" prichádzajú správy veľmi často do e-mailových spamov, kontrolujte si preto aj tie, aby ste vedeli, či Vám učiteľ napísal!)Referencie

Ak hladate kvalitne doucovanie francuzstiny, ani neklikajte dalej a ozvite sa Yannykovi ! :) Vzdy viac ako 100% pripraveny na hodinu s mnozstvom uzitocnych materialov (vratane skontrolovanej domacej ulohy), flexibilny vo vsetkych smeroch (ci uz v suvislosti s preberanou temou, tempom ucenia alebo dohadovanim terminu hodin), ochotny vysvetlit vsetko niekolkokrat. Je maximalne zanieteny pre to, co robi a vidno, ze francuzstina ho bavi - asi aj vdaka tomu vie spravne povzbudit vo chvilach, ked cloveku nieco nejde do hlavy :) Hodiny su navyse zabavne a su relaxom aj po tazkom dni v praci. Vrelo odporucam.

Simona A. - 2. 4. 2018

S vyučovaním som maximálne spokojná.Yannyk je učiteľ celým svojim srdcom,zanieteny pre to,čo robí.100%-ná príprava na hodinu,individualny prístup,zrozumiteľne podané učivo.VĎAKA!

Viera E. - 27. 3. 2018

S lektorom som veľmi spokojná. 100% príprava na hodinu vrátane materiálov, zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky, zaujímavé konverzačné témy, domáce úlohy.

27. 3. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu