Andrea S.

Andrea Schulte
Účet overený:
nemecký jazyk, výučba nemčiny cez Skype, nemčina, nemecký jazyk - všetky úrovne
Piešťany, Bratislava, Trnava, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, 92101
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 16€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
10h priemerná rýchlosť odpovede

Hallo! Wie geht es Ihnen? Schön Sie kennenzulernen!

Moje meno je Andrea Schulte a už niekoľko rokov sa spolu s tímom mojich vysokokvalifikovaných kolegov z praxe venujem profesne (povolaním) výučbe nemčiny, predovšetkým cez Skype. Nemčinou sa zaoberám s láskou už odmalička, nakoniec sa stala súčasťou môjho súkromného i pracovného života. Nie som typická pani učiteľka zo školy, ani študentka - lektorka "popri inej práci". Som z praxe, nemeckým jazykom žijem a hovorím každý deň, nemčina je moja záľuba a profesia zároveň. Rada Vás naučím kvalitnú nemčinu s výsledkami, nemčinu, ktorou sa skutočne hovorí, ktorú Vám budú všetci rozumieť. Dôraz kladiem na konverzáciu a správnu výslovnosť, gramatike sa samozrejme nevyhneme:-). Moje hodiny sú veľmi dynamické, flexibilné, zábavné, bez akéhokoľvek stresu. Hodiny Vám „ušijem na mieru“. Okrem jazykových znalostí dostanete u mňa čosi naviac - predovšetkým chuť a motiváciu sa tento jazyk konečne poriadne naučiť. Bude mi cťou odovzdať Vám to, čo som sa o tomto jazyku, krajine, kultúre a ľuďoch naučila. Nezabudnite si taktiež stiahnúť zdarma môj e-Book/Ako sa naučiť nemčinu, nájdete ho na stránke Nemcinovo.

Nech sa páči, viac o mojej práci hovoria referencie nižšie.

Moja kvalifikácia:
Deutsches Sprachdiplom II. Stufe
Všeobecná štátna jazyková skúška C1
Goethe Zertifikat C2
Štátna jazyková skúška z odboru prekladateľstvo C2
Odborné minimum pre tlmočníkov a prekladateľov

Ponúkam Vám okrem klasickej výučby, doučovania, konverzácie, konzultácie aj výučbu v špecifických profesných oblastiach:

Príprava na "Goethe certifikát" - všetky úrovne

Príprava na špeciálnu skúšku pre lekárov "Patientenkommunikationstest - praktische Sprachprüfung"

Nemčina pre opatrovateľky
Nemčina pre au-pair
Nemčina pre zdravotníkov, fyzioterapeutov
Nemčina pre hotely a gastronómiu
Nemčina pre služby a remeslá
Business nemčina
Nemčina na pracovný pohovor...

Cena pre verejnosť je:
45 min / 13 EUR /1 osoba
60 min/ 16 EUR/1 osoba
Faktúra

Ponúkam Vám tiež výučbu s kvalitnými a skúsenými rodenými hovorcami - native speakermi priamo z Nemecka, ktorí sú špecializovaní na výučbu cudzincov. Ohľadne cenovej ponuky ma prosím kontaktujte.

Pozor novinka! V ponuke i kombinované vyučovanie slovenský lektor + rodený hovorca.
Ohľadne cenovej ponuky ma prosím kontaktujte.


Ich freue mich auf unsere Zusammenarbeit!

Also bis bald! :-)Referencie

Pani Schulte ako lektorka nemčiny je potvrdením motta: "Ak chceš iných zapáliť, musíš sám horieť." Na svojich hodinách vás postupne nakazí svojou láskou k nemčine a vy si zrazu uvedomíte, že sám začínate presviedčať svoje okolie o tom, že súčasná nemčina vôbec nie je taká suchá, ako sa to všeobecne tvrdí, ale že je to vlastne krásny jazyk.

Anna A. - 7. 3. 2017

Pani Schulte je výborná lektorka, sústredila sa na moje slabiny, a pri sústavnom opravovaní som si postupne začal dávať pozor na správnu gramatiku. Vrelo odporúčam aj ďalším záujemcom.

Peter B. - 11. 1. 2016

Pani Schulte je vysoko profesionálna, vynikajúca lektorka. Na hodinách nemčiny ste v príjemnom domácom prostredí, výučba prebieha prostredníctvom Skypu. Výučba je šitá na mieru, zodpovedá individuálnym potrebám žiaka. Pani Schulte je veľmi milá, ústretová, jej práca je precízna. Nemčina sa pre mňa stala obľúbeným jazykom a rada by som sa v nej zdokonaľovala i naďalej. Každému kto sa potrebuje naučiť, zdokonaliť prípadne pripraviť na skúšky z nemeckého jazyka pani Schullte je ta správna voľba, vrele odporúčam

Chantall - 8. 1. 2016

S výučbou nemeckého jazyka som bol veľmi spokojný, hodiny boli vždy pripravené na vysokej úrovni a prebiehali v príjemnej atmosfére. Obzvlášť oceňujem individuálny prístup a flexibilitu p. Schulte. Spoločné hodiny mi pomohli pri lepšej adaptácii v zahraničí a následne aj pri úspešnom absolvovaní pracovného pohovoru. Odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť, či už v gramatike, alebo konverzácii.

Dávid R. - 21. 12. 2015

Na pani Schulte som sa obrátil s tým, že by som potreboval, čo najrýchlejšie spraviť certifikát úrovne B2 v Goethe inštitúte. Za tri mesiace intenzívneho štúdia sa to podarilo. Páči sa mi spôsob, akým pani Schulte pracuje. Je trpezlivá, milá a zároveň veľmi precízna a profesionálna. Jej výučba je kvalitná, hodiny boli naplno využité a pani Schulte prispôsobí hodiny každému podľa jeho momentálnej jazykovej úrovne. Pani Schulte by som odporučil každému, kto sa potrebuje a chce zdokonaliť v nemčine.

Tomáš - 12. 11. 2015

Dakujem! Gramatika mi konecne davala zmysel :-) Bola vysvetlena velmi logicky a jednoducho. Pani Schulte je velmi prijemny, ustretovy a trpezlivy clovek. Velmi sa snazila komunikovat co najviac v nemcine a tym sa mi lahsie zapamatavala slovna zasoba a viac som sa osmelovala. Je neveritelne ako sa clovek moze rychlo ucit vdaka spravnemu pristupu.

Zuzana V. - 18. 10. 2015

Od strednej školy som bola večný začiatočník v nemčine, s rôzne dlhými prestávkami som vyskúšala viaceré kurzy a metódy učenia, ale až pri pani Schulte som sa dakam pohla a hlavne ma tá nemčina začala naozaj baviť :) Jej skype hodiny sú veľmi živé , príjemné a zároveň profesionálne. Okrem iného mi veľmi pomohla s prípravou na Goethe - Zertifikat B2. Odporúčam tiež stiahnuť si jej eBook na stránke www.nemcinovo.sk, je tam veľa dobrých tipov pokope.

Denisa K. - 26. 9. 2015

Pani Schulte je skúsená lektorka, ktorej práca je zároveň aj jej koníčkom. Nemecký jazyk sa stal jej veľkou láskou a tú sa snaží zapáliť aj u svojich žiakov prostredníctvom výučby cez Skype. Na hodinách uplatňuje individuálny prístup, preberané učivo prispôsobuje potrebám žiaka. Hodina prebieha vo veľmi príjemnej atmosfére. Metodické postupy a domáce úlohy sú veľmi nápadité, originálne. Stanovené ciele sú na hodinách naplnené. Odporúčam.

Silvia G. - 5. 9. 2015

Pani Schulte mi pomohla zlepšiť moje jazykové zručnosti, rozšíriť slovnú zásobu, zlepšiť gramatiku a výslovnosť. Na hodinách nemčiny precvičujeme počúvanie s porozumením, hovorenie, čítanie, preklad, písanie a výslovnosť. Na pani Schulte si vážim jej profesionalitu a hlavne to, že jej hodiny sú presne ušité na mieru mojim potrebám. Hodiny s pani Schulte odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného lektora nemčiny.

Daniela M. - 18. 5. 2015

Pani Schulte som oslovila s prosbou, ze musim cim skor spravit B2 skusku v Goethe Institut. Moje znalosti nemeckeho jazyka boli na urovni zaciatocnik bez akejkolvek slovnej zasoby a znalosti gramatiky. Po 3 mesiacoch intenzivneho studia cez Skype sa mozem pochvalit Diplomom B2 Goethe Institutu, za co patri moja velka vdaka pani Schulte. Jej vysoko profesionalny pristup, sarm a kvality "nativ speaker" su naozaj zarukou kvality. Vyucbu s pani Schulte odporucam naozaj kazdemu, kto sa z akehokolvek dovodu potrebuje zdokonalit v nemcine.

Vanda Z. - 24. 3. 2015

Pani Schulte je profesionálna a skúsená lektorka. Už po krátkom čase som videla pokroky a zlepšenie vo výslovnosti, slovnej zásobe a gramatike. Ak človek hľadá hodiny nemčiny, ktoré budú kvalitné a zároveň zaujímavé, 100% odporúčam hodiny s pani Schulte. Výučba s rodeným hovorcom je taktiež skvelá a na vysokej úrovni.

Alexandra F. - 13. 2. 2015

Pani Andrea Schulte je výborný pedagóg,má individuálny prístup podľa Vašej potreby,pripravovala ma na prijímací pohovor,bol som veľmi spokojný,vrele Vám doporučujem.

František P. - 27. 1. 2015

Oceňujem individuálny prístup a profesionalitu lektorky. Mala som záujem zlepšiť si konverzáciu v jazyku a pani Schulte tomu naozaj venovala dostatočný priestor. Čo sa týka gramatiky zamerala sa na to, čo som konkrétne potrebovala. Hodiny sú teda prínosné a naplno využité.

Lucia Š. - 12. 1. 2015

Pani Schulte vedie hodiny profesionálne a uvolnene. Veľmi pozitívne hodnotím jej pozornosť počas konverzácie a schopnosť vypozorovať chyby v jazyku s následnou korekciou s cieľom ďalej zlepšovať slovný prejav. Tak aj výslovnosť pani Schulte je pre mňa motivačná, ktorú si postupne osvojujem. Ďakujem Veľmi pekne.

Katarína - 16. 12. 2014

S pani Schulte som absolvoval 10 hodín. Cieľom bolo obnoviť zabudnutú slovnú zásobu a zlepšiť gramatiku a výslovnosť. Hodiny prebiehali v nadštandardne priateľskej atmosfére. Okrem konverzácie som pracoval aj sám, lebo som dostával domáce úlohy. Pani Schulte pracuje interaktívne a nebolo núdze na výber témy. Bavilo ma to. Pripravoval som sa hlavne na pracovné pohovory a tieto hodiny mi dodali chýbajúce sebavedomie. Nemčina cez skype nie je zadarmo, ale efektívnosť výučby týmto spôsobom je bezkonkurenčná.

Peter S. - 7. 12. 2014

Pani Schulte je vynikajúca lektorka. Hodiny s ňou majú "šťavu" a skutočne fungujú. Je veľmi príjemná a zábavná, cítiť, že má dlhoročné skúsenosti. Nájdete u nej príjemné a pohodové prostredie, individuálny prístup šitý na mieru a na vysokej profesionálnej úrovni.

Henrieta - 9. 11. 2014

Aj gramatika moze mat svoje caro... ak mate ciel naucit sa jazyk seriozne, nesmie chybat...S pani Schulte to zvladnete.

Iveta P. - 5. 11. 2014

S výučbou som veľmi spokojná, pani Schulte pristupuje k študentom veľmi individuálne a ustretovo.

Elena S. - 4. 11. 2014

Vysoko profesionalny pristup a vyborna forma vyucby.

Sabrina B. - 4. 11. 2014

P. Schulte je velmi prijemna ucitelka. Odkedy mavam s nou hodiny cez skype sa mi zlepsila vyslovnost a celkovy prospech z nemciny. Som jej velmi vdacna a naozaj odporucam kazdemu.

Ema - 3. 11. 2014

O výučbe nemčiny som sa dozvedel od známeho, ktorý mi doporučil p. Schulte. Po ročnom kurze cez Skype u nej môžem povedať len veľké ďakujem. Pomohla mi pripraviť ma nielen na pracovný pohovor do Rakúska, ktorý som hravo zvládol, ale i na celkový štart fungovania po jazykovej stránke v zahraničí. Jednoznačne doporučujem!

Jozo - 28. 10. 2014

Pani Schulte je perfektna a profesionalna lektorka, ktora mi pripravila vyucbu presne podla mojich potrieb a ocakavani. Je vidiet, ze svoju pracu ma velmi rada a ze ma naozaj dlhorocne skusenosti. Co by som na nej chcela vyzdvihnut je, ze nemcinu ma zvladnutu ako rodny jazyk, teda mate pocit, akoby ste sa ucili s native speakerom. Urcite Vam ju doporucujem, ked sa chcete naucit rychlo, kvalitne a uplne v pohode.

Ludmila - 28. 10. 2014

Som spokojná s výučbou . Hodiny prebiehali v pokoji, nemala som problém porozumieť novým veciam. Každému, kto má čo i len najmenší problém s nemčinou, odporúčam prihlásiť sa k p. Schulte.

Monika - 23. 10. 2014


Kontaktný formulárNapísať referenciu