K španielčine srdcomBeáta M.

Beáta Morosková
Účet overený:
španielsky jazyk, portugalčina
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj. Doučím španielčinu, všetky úrovne, bežne v Košiciach, no aktuálne len cez skype alebo telefón kedže som kvôli štúdiu za hranicami rodnej zeme.
Na španielčinu mám síce papiere (štátna skúška apod.) no aj tak najviac ma naučila "škola života". Študujem totiž v Španielsku už tretí rok odbor Španielčina (Filología Hispánica).

Teším sa, že budem pri zrode nových hispanohablantov! Cena znalosti cudzieho jazyka je síce nevyčísliteľná, no určite sa dohodneme na nejakej rozumnej cifre, ktorá bude vyhovovať obom stranám.Referencie

Bejka je veľmi dobrá priateľská, avšak doučovanie berie seriózne a tak ako by ste od svojho doučovateľa očakávali. Je prispôsobivá čo sa týka hodín, dá sa s ňou dohodnúť. Takisto sa vedela v pohode prispôsobiť mojej úrovni jazyka. Kontaktovala som ju ako začiatočníčka a nemala problém byť pri mne trpezlivá a snažiť sa mi veci dôkladne vysvetliť. Na hodiny som sa tešila a nestresovala som, pretože nemám rada keď som pod tlakom a veľmi autoritatívnym prístupom. Chcela som čo najlepšie rozšíriť slovnú zásobu a Bejka hodiny zamerala na slovnú zásobu ako som si priala. Cítim veľký pokrok, takže Bejku ako doučovateľku vrelo odporúčam ! :))

Adriána P. - 26.9.2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu