Učiteľ s hĺbkovými znalosťami z cudzích jazykovMartin K.

Martin K
Účet overený:
nemecký jazyk, nemčina, ruský jazyk, ruština, švédčina, švédsky jazyk, nórčina, nórsky jazyk, poľština, poľský jazyk, ukrajinčina, turečtina, estónčina, francúzština
Doučuje aj cez skype / internet
15 odučených lekcií
13€ - 17€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam jazykové kurzy cez Skype: Zvýšenie úrovne vybraného cudzieho jazyka, prípravu na prácu v zahraničí, prípravu na certifikát, rozšírenie slovnej zásoby, konverzáciu, vysvetlenie a trénovanie gramatiky. Štúdium som ukončil dvoma štátnymi jazykovými skúškami a disponujem niekoľkými ďalšími certifikátmi na pokročilej úrovni. S jazykmi som v kontakte dennodenne už niekoľko rokov, vyučujem ľudí rôznych vekových kategórií a aj odlišné záujmové skupiny. V prípade záujmu sa mi neváhajte ozvať a dohodneme sa na podrobnostiach. Učím nielen cez pracovné dni, ale aj počas víkendov.

Vyučujem:

- úplných začiatočníkov (A1)
- začiatočníkov (A2)
- mierne pokročilých (B1)
- stredne pokročilých (B2)
- pokročilých (C1)

Jazyky:

- ruština
- nemčina
- švédčina
- poľština
- ukrajinčina
- turečtina
- estónčina
- nórčina (len po úroveň B2)
- francúzština (len po úroveň B2)

Cena:

15 € / 60 min.Referencie

Martin je príklad mladého, nabudeného, vzdelaného učiteľa, a to dokonca niekoľkých jazykov. Profesionálny, trpezlivý a hlavne moderný prístup výučby. Presne splnil moje očakávania. Odporúčam, veľká spokojnosť.

Zdenka K. - 11. 3. 2019

Som veľmi rada, že som na tomto portáli našla Martina. Spĺňa všetky moje predstavy o tom, ako má dobrý učiteľ učiť cudzí jazyk. A nemčinu ovláda naozaj profesionálne. Ďakujem mu za trpezlivosť a plánujem s nim naďalej pokračovať v zdokonaľovaním sa v jazyku.

Mária B. - 19. 2. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu