Doučovanie a kurzyPhDr. Eva Č.

Eva Čapkovičová
Účet overený:
slovenský jazyk, matematika ZŠ, , , anglický jazyk, nemecký jazyk, taliansky jazyk
Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, 03104
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

12 rokov skúseností s jazykovými kurzami a doučkami, s doučovaním matematiky od základnej až po vysokú školu, prípravou na rôzne skúšky, prijímačky, maturity, monitor, štátnice, domáce i zahraničné jazykové certifikáty. Túto prácu vykonávam profesionálne, zodpovedne a hlavne s radosťou. Myslím si, že len taká práca, ktorú človek robí rád a so srdcom, má zmysel. Učím vo svojich zariadených priestoroch, kde mám svoju učebňu. Mám množstvo úspešných absolventov, ktorí sú dôkazom mojej práce! Príďte sa presvedčiť!Referencie

Sme maximálne spokojní. Máme za sebou prvé hodiny, ale dcére to pomáha a vidno už aj výsledky, chodí k Ing. Frisovi.

Alena H. - 15. 4. 2019

Veľmi príjemná skúsenosť, nakoľko som nikdy nebola zdatný matematický typ a hrozilo mi viac než často prepadnutie z matematiky s pomocou Evky sa podarili divy! :D každopádne ďakujem za trpezlivosť a zhovievavosť :) rozhodne odporúčam ak máte v matematike nejaké medzery neváhajte sa obrátiť na túto milú osôbku :)

Katka R. - 27. 5. 2017

Tiez som bola velmi spokojna s hodinami doucovania taktiez s pristupom p.Capkovicovej.Hodiny boli na velmi vysokej urovni a ocenujem hlavne pristup a trpezlivost.Moj syn tiez chodil na doucovanie z anglictiny a bol velmi spokojny.Odporucam

Beata L. - 26. 5. 2017

Evka je človek s vynikajúcim prístupom, schopnosťami a trpezlivosťou. Počas niekoľkoročných návštev som úspešne absolvovala VŠ Matematiku 1 a 2, pričom je problém nájsť človeka, ktorý ju nielen ovláda, ale hlavne vie vysvetliť postupom, ktorému študent bez problémov porozumie a vie ho následne aplikovať. Odporúčam všetkými desiatimi, keby som sa mala znovu rozhodnúť, bez váhania si výučbu s ňou zopakujem.:-)

Tatiana K. - 25. 5. 2017

Človek s veľkým Č. Ľudský prístup, božská trpezlivosť, vždy si nájde cestu k svojmu klientovi.Som rada, že som ju mohla spoznať, veľmi mi pomohla.Odporúčam všetkým. Takých učiteľov by naše školstvo potrebovalo. Klobúk dolu.

Dáška N. - 25. 5. 2017

Klobuk dole pred Evkou. Chodil som tam niekolko rokov. A vždy som bol spokojný. Všetko mi dopodrobna vysvetlila, naučila. So žiakmi to vie naozaj veľmi dobre a cením si jej prácu na 110 %. A hlavne že je vždy ochotná pomôcť a naučiť to toho študenta. Ešte raz klobúk dole.

Karol Š. - 25. 5. 2017

Jedno z najlepších doučovaní na aké som kedy chodil a bolo ich teda dosť. Vďaka Evke som zvládol všetky skúšky z matematiky na VŠ, ktoré som predtým nezvládal. Určite odporúčam pre kohokoľvek kto má s niečím problém.

Erik M. - 25. 5. 2017

Moje skúsenosti s PhDr. Čapkovičovou su viac než pozitívne. Jej znalosti boli anglického jazyka sú vynikajúce. Spchopnosť učiť taktiež. S p. Čapkovičovou mam dlhoročné učebné skusenosti. Velmi dobre sa mi s ňou spolupracuje vďaka jej individuálnemu prístupu. Môžem len odporúčať.

Lukáš L. - 25. 5. 2017

Evka mi pomohla úspešne prejsť nielen gympolom ale aj výškou za čo som jej doteraz neskutočne vďačná. Má skvelý prístup a nekonečnú trpezlivosť opakovať jednu vec dookola až kým ju človek nepochopí čo som neraz veľmi ocenila. Vždy prišla na doučovanie s pripravenými materálmi ktoré korešpondovali s učivom ktoré sme brali v škole a hodiny u nej začínajú vždy načas. Evku môžem ako doučovateľa len a len odporučiť! :)

Marianna Š. - 25. 5. 2017

Evku určite odporúčam :)

Michaela B. - 25. 5. 2017

Práve tu som stretla človeka, pre ktorého nie je povolanie iba povolaním ale aj poslaním. Nie len snaha zarobiť a odučiť ale hlavne naučiť a zaujať. Odporúčam všetkým, bez ohľadu na dôvod a vekovú kategóriu.

Barbora U. - 25. 5. 2017

Super prístup, super hodiny. Maturitu som zvládol na samé jednotky, aj z matematiky, aj z angličtiny. Odporúčam, pretože je určite to najlepšie, čo v Liptovskom Mikuláši máme.

Zuzka D. - 25. 5. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu