Xu JiaXu J.

Xu Jia
Účet overený:
čínština, slovenský jazyk pre cudzincov
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
17€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Xu Jia. Pochádzam z Pekingu a na Slovensku žijem už vyše 20 rokov. Výučbe čínštiny sa venujem cez 10 rokov. Učím od najmenších až po najväčších. Mám vyštudovanú Sinologiu na UK v Bratislave a svoje skúsenosti sa rada s vami rozdelím :-) Taktiež učím slovenský jazyk zahraničných.

Hi everyone, my mame is Xu Jia. I’m from China and I’ve lived in Slovakia for over 20 years. I’m teaching Chinese language more than 10 years and I have taught from babies to adults. I’d love to share my experience with others :-) I also teach foreigners Slovak language.Referencie

Zuzka, ako ju voláme my ( Xu Jia ) je neskutočná učiteľka. Učí nášho syna od 2 rokov ( rok a pol ) Hneď si ju obľúbil, čo bola pre nás priorita. Je flexibilná, vždy nám vyšla v ústrety keď sme potrebovali posunúť hodinu. Je ľudská, milá, komunikatívna, kreatívna. Prichádza na hodinu pripravená, s rôznymi pomôckami a stále veselá. Vdžy nájde spôsob ako malého zaujať a podať mu čínštinu formou, pre neho zaujímavou a pútavou. Každou hodinou vidíme progres. Sme veľmi spokojní.

Romana H. - 20. 3. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu