Doučovanie angličtiny v Bratislave alebo cez SkypeSimona Š.

Simona Ševčíková
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - komunikácia, maturita, preklad
Bratislava - Petržalka
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
20€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte!

Rada doučím angličtinu, či už začiatočníka, pokročilého, na maturitu, komisionálky alebo na pracovný pohovor. Hodina prebieha v konverzačnej forme s niekoľkými vetami na preklad a cvičeniami podľa potreby, pričom sa dbá na gramatiku, správnu výslovnosť a obohacovanie slovnej zásoby.
Cieľom je odbúrať blok z rozprávania a zamerať hodiny vašim individuálnym potrebám a cieľom. Nie je potrebná žiadna učebnica, všetky materiály, s ktorými budeme pracovať poskytnem. Doučovanie prebieha v mojich priestoroch v kľudnom prostredí v Petržalke alebo cez Skype/Whatsapp.

Vyštudovala som bilingválne gymnázium, počas ktorého som absolvovala pobyt v USA na Montana State University. Momentálne študujem na Univerzite Komenského. Doučovaniu sa venujem 6 rokov a mám certifikát IELTS level C2.

s.sevcikova@gmail.com
tel.c.: 0919 033 839Referencie

Skvelá doučovateľka s výborným prístupom a znalosťami. Preberané témy vie zrozumiteľne vysvetliť a prispôsobiť individuálnym potrebám žiaka. Na hodinách je vždy poctivo pripravená a dobre naladená. Odporúčam ;-)

Adam K. - 15. 9. 2019

Doučká so Simčou sú super! Výborná príprava, vlastné materiály, efektívna kombinácia konverzácie a gramatiky, priateľský a trpezlivý prístup prispôsobený potrebám študenta :)

Lenka M. - 25. 8. 2019

Simu som kontaktovala, keďže som potrebovala oprášiť svoju angličtinu. Bolo to síce len pred 4 mesiacmi, ale musím povedať, že už pociťujem zlepšenie. Vždy je na hodiny pripravená, vie prispôsobiť látku podľa potreby. Určite odporúčam.

Michaela C. - 21. 8. 2019

Simonka je úžasná som veľmi rada za jej hodiny ktoré mi pomohli pochopiť angličtinu a vedieť ju použiť či už to je gramatika,výslovnosť, čítanie vďaka nej som Zmaturovala 💪🏼 Jej hodiny boli vždy prijemne,profesionálne, a zároveň zábavné a ukľudňujúce. Keď treba naučiť určite u simi vie to podať tak aby to človek chápal a vždy všetko pripravila dopredu na hodinu ďakujem 😌

Karin P. - 30. 5. 2019

Hodiny so Simonkou určite odporúčam každému. Je veľmi milá, ochotná s profesionálnym prístupom. Gramatiku a konverzáciu na zaujímavé témy vie prispôsobiť individuálnym potrebám, kde vám zároveň poskytne množstvo materiálov a cvičení. Pre mňa osobne je veľké plus, že na hodinách sa nielen niečo naučím ale si aj oddýchnem, zabavím a vždy sa teším na najbližšiu lekciu.

Soňa M. - 6. 2. 2019

Simonka je veľmi múdre, vtipné, milé a zodpovedné dievča ktoré sa vie prispôsobiť za čo som vďačná. Hodiny s nou sú zaujímavé aj veselé ale hlavne efektívne. Na moje prekvapenie chodím na doučovanie rada a z doučovania veľmi dobre naladená. Simonka spravila z nemožného možné a už aj ja čo to rozumiem. Takže vrelo odporúčam.

Alena H. - 24. 1. 2019

Keď som sa rozhodoval, že sa chcem učiť angličtinu, tak som neočakával, že sa mi podarí stretnúť tak skvelú osobu ako je Simča. Všetky referencie sú pravdivé a môžem len a len odporúčať. Na hodiny je vždy maximálne pripravená a oceňujem hlavne všetky podklady, ktoré si sama vytvára a doučujúcemu poskytne. Hodiny prebiehajú veľmi profesionálne a vie hodiny prispôsobiť tempu a náročnosti učiva. Na hodiny chodím veľmi rád a jediné čo ma mrzí, že z časového hľadiska ich nemôžem mať viac. A preto oceňujem ako vie hodiny individuálne prispôsobiť. Takže, kto má v pláne s angličtinou začať či sa zlepšiť, určite je Simča tou správnou voľbou;)

Denis S. - 7. 1. 2019

Ahojte.K Simone chodím na hodiny Angličtiny ešte len 3 mesiace ale chcem sa s Vami podeliť o moje skusenosti s týmto doučovatelom.Simona je veľmi šikovná a fundovaná doučovatelka.Vie sa prispôsobiť Vašim požiadavkám a znalostiam/počiatočný test/.Je prístupná aj vašim predstavám o priebehu a náplni hodiny.Vždy je výborne pripravená a naladená na hodinu takže sa môže zamerať aj na vaše nedostatky /slovna zasoba,gramatika/.Na hodiny k nej chodím veľmi rád pretože sám viditelne napredujem pod jej dohľadom.Doporučujem ju všetkým čo majú vážny záujem o zdokonalenie v Angličtine.Ivan

Ivan V. - 7. 6. 2018

Doučovania u Simonky sa mi veľmi páčili. Vždy sa vedela prisprôsobiť mojim potrebám a vždy sa poctivo priprovovala na každú našu hodinu. Zlepšila som sa vďaka nej v komunikácií v angličtine a v taktiež aj v gramatike. Odporúčam každému kto sa potrebuje doučiť angličtinu a hľadá šikovného doučovateľa! ;)

Lucia V. - 31. 5. 2018

Super pristup a znalosti, poctivo pripravena na kazdu hodinu. Vyborna prisposobivost a ochota

Juraj C. - 2. 7. 2017

Simu môžem len odporučiť. Nedá sa jej nič vytknúť. Je priateľská, ústretová a hlavne trpezlivá. Na hodiny je vždy dôkladne pripravená. Každá hodina je zostavená podľa vedomosti a zručnosti študenta.

Mária V. - 7. 6. 2017

Simonku jednoznačne odporúčam pre výučbu angličtiny! Na každú hodinu je vždy dokonale pripravená. Nie je potrebné kupovať učebnice nakoľko Simonka vždy spracuje potrebné podklady s ktorými pracujeme. Je priateľská, ochotná, trpezlivá s úžasným prístupom. Na hodiny s ňou chodím s radosťou.

Andrej R. - 24. 10. 2016

Súhlasím so všetkými recenziami. Simonkine hodiny sú vždy pekne pripravené a veľmi efektívne. Všetko čo sme prebrali som konečne poriadne pochopila a ľahšie sa mi komunikuje. Vždy je ochotná pomôcť a prispôsobiť sa časovo. Ďakujem ti :-)

Katarína S. - 18. 10. 2016

Simonka má predovšetkým vysokú úroveň prípravy na každú hodinu, úžasný individuálny prístup vzhľadom na moju úroveň angličtiny, jej hodiny sú vedené veľmi profesionálne, ale súčasne priateľsky a hlavne oceňujem, že sa vždy dokážeme dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Nemusím si kupovať žiadne učebnice, Simonka mi vždy sama pripraví podklady, texty alebo pracovné listy.

Jana S. - 9. 5. 2016

Ahojte Simonku na doučovanie Angličtiny môžem iba odporučiť. Odkedy k nej chodím tak sa moja angličtina veľmi zlepšila. Všetko má dopredu naplánované, ale je vždy ochotná riešiť aj veci, ktoré potrebujem do školy a podobne. :)

Veronika K. - 29. 3. 2016

Patří mezi nejkvalitnější lektory a má výbornou znalost všech aspektů anglického jazyka. Mohu jedině souhlasit s ostatními referencemi.

Jan K. - 14. 10. 2015

U Simonky som začínala ako ÚPLNÝ začiatočník. Po pár hodinách som bola schopná dať dokopy súvislú vetu. Dáva dôraz na výslovnosť čo bolo v mojom prípade dôležité. Vždy je pripravená na 100% a je skvelé, že človek si nemusí kupovať rôzne zbytočné učebnice nakoľko Simonka vždy spracuje potrebné podklady s ktorými sa pracuje. Hodiny vedie veľmi priateľský čo odbúra stres z rozprávania. Ak zistí v niečom nedostatky okamžite reaguje a snaží sa ich odstrániť. Môžem len a len odporučiť.

Patrícia M. - 14. 10. 2015

Výborný prístup. Hodiny prispôsobí požiadavkám a tiež identifikuje slabšie vedomosti, ktoré sa snaží rozvíjať. Dôkladne sa pripravuje na hodinu a poskytuje množstvo študijného materiálu. Neoceniteľná je ústretovosť pri pracovnej zaneprázdnenosti.

Ladislav B. - 12. 10. 2015

Tak tuto slecnu mozem len odporucat. Neprisiel som na nic, co by som mohol vytknut. Velmi dobre sa pripravuje na kazdu hodinu. Hodiny prisposobuje mne, podla toho kde mam rezervy a pod. Ma priatelsky pristup a vzdy sa s nou viem dohodnut aj na inom termine, ak je to potrebne.

Robert H. - 11. 10. 2015

Ahojte Simonka má perfektný prístup k učeniu anglického jazyka. Pri učení som sa zdokonalil o 100%. Došiel som s tým že som nevedel ani ceknúť a odišiel som s tým že na maturite som nemal problém vyprávať a odpovedať na otázky . Skutočne som nadmieru spokojný , určite to bola tá správna voľba. Takže tí ktorý sa chcú doučiť anglický jazyk každému odporúčam.

Patrik - 10. 10. 2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu