Kvalitné doučovanieMgr. Zsóka D.

Zsóka Döményová
Účet overený:
anglický jazyk, maďarčina, slovenský jazyk pre cudzincov, slovenský jazyk, slovak for foreigners, madarská literatúra, anglický jazyk - conversations
Ňárad, Dunajská Streda, Sap
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Mgr. Zsóka Döményová. Mám 27 rokov. Som absolventka Pedagogickej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave kde som študovala na Katedre Anglického jazyk a literatúry. Ponúkam súkromné hodiny Angličtiny osobne ale aj cez skype. Doučujem žiakov základných aj stredných škôl, dospelých, ale aj deti z materských škôl, začiatočníkov aj mierne pokročilých. So vzdelávaním mám 6 ročné skúsenosti od študentov až po dôchodcov. Rada by som Vám pomohla pri hocijakých ťažkostiach s jazykom ( komunikácia, príprava na maturitu,...) . Ak by ste mali záujem alebo chuť naučiť sa po anglicky, po slovensky alebo po maďarsky neváhajte prosím kontaktovať. Budem sa tešiť na Vás.Referencie

Nagyon kedves. Szeretem az òràit mert minden òràra valami ùjdonsàggal kèszül. Jòl felkèszìt a dolgozatokra. Nagyon meg vagyok vele elègedve .

Tünde B. - 26.6.2017

Veľmi milá a ochotná. Veľa vecí ma naučila a páči sa mi metóda jej vyučovanie. Netlačí na typickú školskú výuku, ale na každú hodinu si pripraví novú tému. Som rada, že som ju oslovila, resp. spýtala na doučovanie. Prvá taká učiteľka na kt. hodiny sa teším :)

Andrea P. - 17.1.2017

Je veľmi milá, a veľmi dobre učí. Veľa vecí ma naučila. Dobre ma pripravila na maturity. Výborne vysvetluje. Som veľmi ale veľmi spokojná.

Klaudia C. - 20.5.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu